درباره مج‌هنگ

 

در اولین جمعه سیزدهم سال ۲۰۲۲، مجید و فرهنگ، دو تا دوست قدیمی که هر دوتاشون تولیدکننده محتوا و گیمرهای باتجربه‌ای بودند، رسانه خودشون رو با اسم مج‌هنگ ایجاد کردند.
تو این مسیر، احسان هم بهشون اضافه شد تا یه تیم کوچیک از گیمرهای متخصص تشکیل بشه.

حالا ما اومدیم تا یه پاتوق باحال رو برای گیمرهای ایرانی درست کنیم؛ جایی که هم بتونن محتوای موردنظرشون رو پیدا کنن و هم با گیمرهای دیگه کل‌کل کنن. البته ناگفته نمونه که تو این مسیر، یه سری آدم کاردرست هم دارن به ما کمک می‌کنن که مجله جذاب‌تری رو براتون ایجاد کنیم.

اگه تو هم مثل ما خوره بازی و سرگرمی هستی و دوست داری از جدیدترین اتفاق‌هاشون باخبر باشی، فکر می‌کنیم مج‌هنگ همون جاییه که دنبالش بودی.

عکس پروفایل مجید - لبه‌های گرد

موسس / سردبیر

 

مجید از همون موقعی که به دنیا اومد، داره تو دنیای ویدیو گیم زندگی می‌کنه. عاشق بتمن و طرفدار ایکس‌باکسه و معتقده که همه‌مون باید حداقل ماهی یه بار سه‌گانه ارباب حلقه‌ها رو تماشا کنه.

عکس پروفایل فرهنگ - لبه‌های گرد

موسس / سردبیر

 

فرهنگ مال اون دوره‌ایه که بازی Doom رو از روی دیسک فلاپی نصب می‌کردن. متاسفانه هنوز هم تو همون دوران زندگی می‌کنه و به‌جای گاد آف وار و رد دد ۲، می‌شینه بازی‌های رترو مثل استارکرفت ۱ بازی می‌کنه.

احسان نجفی

عکس پروفایل احسان - لبه‌های گرد

سئو / فنی

 

احسان عاشق بازی‌هاییه که سرعت زیادی دارن، چه مثل نید فور اسپید با ماشین باشه، چه مثل ایس کامبت با هواپیما؛ ولی متاسفانه انقدر درگیر کار شده که دیگه وقتی برای بازی‌کردن نداره.

مورتی

عکس پروفایل مورتی - لبه‌های گرد

گرافیست / طراح

 

این‌که پشت این پروفایل واقعا کیه، هیشکی، حتی بقیه اعضای سایت هم نمی‌دونن؛ ولی هر کی که هست، داره کارهای گرافیکی سایت و شبکه‌های اجتماعی مج‌هنگ رو انجام می‌ده، و البته خیلی هم کارش درسته.

دکمه بازگشت به بالا