بردگیم کال اف دیوتی معرفی شد

شرکت اکتیویژن با همکاری شرکت Arcane Wonders بردگیم کال اف دیوتی را معرفی کرد. بردگیم کال اف دیوتی شامل مبارزه‌های سریع و استراتژی‌های مختلف می‌شود و بازیکنان در آن باید از تاکتیک‌های مختلفی استفاده کنند.

تریلر بردگیم کال اف دیوتری

اکتیویژن تریلر بردگیم Call of Duty را هم منتشر کرد. تریلری که در نگاه اول ما را یاد فیلم‌های مارول میندازد. بد نیست شما هم تریلر بردگیم کال اف دیوتی را مشاهده کنید.

گیم پلی بردگیم Call of Duty

تا الان اطلاعات زیادی از بازی Call of duty Board Game منتشر نشده؛ اما باید بگوییم که در نقش سربازهای مختلفی قرار می‌گیریم و با دشمنان مختلفی به‌وسیله سلاح‌های متعددی مبارزه خواهیم کرد.

شرکت Arcane Wonders به این موضوع اشاره کرد که بازیکنان در این بازی با سناریوهای مختلف مواجه می‌شوند که روند گیم پلی بازی را تغییر می‌دهد. هنوز نمی‌دانیم که آیا در این بازی خبری از بمب هسته‌ای خواهد بود یا خیر یا اگر تعداد مشخصی از دشمنان را بکشید، می‌توانید به Kill Streak متعدد دسترسی داشته باشید یا خیر.

بهترین بازی های ایکس باکس گیم پس؛ دنیایی از بازی‌های رایگان!
بیشتر بخوانید

در طول ماه‌های آینده خبرهای بیشتری درباره بردگیم Call of Duty منتشر می‌شود.


جدیدترین تریلر بازی های ۲۰۲۳ را می‌توانید در مج‌هنگ ببینید.

4.5/5 - (6 امتیاز)
منبع
Engadget

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا