آزمایش بخش Co-Op داستانی Halo Infinite از ۲۰ تیرماه شروع می‌شود

استودیوی 343Industries ماه گذشته اعلام کرد که آزمایش بخش Co-Op داستانی Halo Infinite به‌زودی شروع خواهد شد. حالا این شرکت اعلام کرد که آزمایش بخش Co-Op داستانی Halo Infinite در تاریخ ۲۰ تیرماه شروع می‌شود.

برای تجربه بخش Co-op باید بخش داستانی را از اول شروع کنید و نمی‌توانید از سیو قبلی خودتان استفاده کنید. طبق اطلاعات منتشرشده بخش Co-Op سیو بازیکنان را بررسی می‌کند و میزان پیشرفت آن‌ها را در بخش داستانی می‌سنجد تا متوجه شود بازیکنان تا چند درصد از بخش داستانی را به پایان رسانده‌اند.

بخش چندنفره Halo Infinite

آزمایش بخش Co-Op داستانی Halo Infinite با پشتیبانی از کراس‌پلی

در کنار آزمایش بخش Co-Op داستانی Halo Infinite به این موضوع اشاره شد که این بخش از Cross-platform هم پشتیبانی می‌کند. کاربران ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و کامپیوتر می‌توانند بخش داستانی را باهم تجربه کنند. بخش داستانی Halo Infinite را می‌توان به‌صورت چهارنفره بین کامپیوتر و ایکس باکس و حتی کلاود (Cloud) تجربه کرد.

در هیلوهای کلاسیک بازیکنان در حالت Co-Op همگی در نقش مستر چیف قرار می‌گرفتند که این سنت در Halo Infinite هم ادامه دارد. در حالت Co-Op با ویژگی Area of Operations مواجه می‌شوید. این ویژگی به این معناست که بازیکنان از یک اندازه بیشتر نمی‌توانند از هم فاصله بگیرند. در واقع در حالت Co-Op نمی‌توانید هر کاری را که دوست دارید انجام دهید.

اگر می‌خواهید در آزمایش بخش Co-Op بازی Halo Infinite شرکت کنید، باید به عضویت Halo Insider Program دربیایید. با این حال هیچ تضمینی وجود ندارد که حتما جزو افرادی باشید که در این آزمایش شرکت می‌کنند.

برای خواندن جدیدترین اخبار بازی حتما مج‌هنگ را دنبال کنید.

5/5 - (6 امتیاز)
منبع
VG247

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا