همه چیز درباره بازی Blade؛ اثر جدید سازندگان Dishonored و Prey

استودیوی Bethesda Softwork به همراه استودیوی بازی‌سازی Arkane Lyon از بازی Blade در جریان مراسم The Game Awards 2023 رونمایی کرد.

بازی Blade

بازی Blade که از روی کمیک‌های مارول ساخته می‌شود یک بازی تک‌نفره با سبک بزرگ سالانه خواهد بود که در فضای سوم-شخص روایت می‌شود. داستان بازی از روی کتاب‌های کمیک Blade ساخته می‌شود. در حال حاضر پلتفرم‌ها و تاریخ انتشار بازی مشخص نشده است. بتسدا اعلام کرده که روند ساخت بازی به‌تازگی شروع شده است.

«بیل رزمن» رییس Marvel Games در صحبت‌هایی گفت که به مناسب پنجاهمین سال عرضه Blade استودیوی Arkane Lyon در حال ساخت بازی Blade است. این استودیو قبلا نشان داده بود که به خوبی مرز‌ها را جابه‌جا می‌کند و طراحی بسیار خلاقانه‌ای در بازی‌های خودش دارد. این استودیوی باخلاقیت، دیدگاه خاص خودش را روی شخصیت بلید دارد و همکاری Marvel Games با این استودیو نتیجه بسیار خوبی خواهد داشت.

کارگردان استودیوی Arkane Lyon هم به این موضوع اشاره کرد که بازی بلید ترکیبی از ایده‌های جدید و قدیمی خواهد بود: «من ارتباط خاصی با بلید، این قهرمان دو رگه نیمه انسان نیمه خون‌آشام دارم. الان این شانس را داریم که بتوانیم روایی که داشتم را به حقیقت تبدیل کنیم.»

داستان بلید در بخشی از شهر پاریس رخ می‌دهد که قدرت‌های خاصی در آن وجود دارد. ومپایرها به این قسمت از شهر حمله‌ کرده‌اند و مردم را به وحشت انداخته‌اند.

کارگردان استودیوی Arkane در بخش دیگری از صحبت‌هایش می‌گوید:

«از کت مخصوص و عینک آفتابی خاص قهرمان بازی و شخصیت منحصربه‌فردی که دارد مشخص است که بلید حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. الان بهترین فرصت است که بتوانیم سبک Arkane را به دنیای بلید اضافه کنیم.»

تریلر بازی بلید

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی بلید را مشاهده کنید:

5/5 - (5 امتیاز)
منبع
Gematsu

مستر چیف

من مستر چیف هستم؛ همون قهرمان اصلی بازی‌های هیلو. از اونجایی که مدتیه تهدید خاصی تو دنیا وجود نداره، گفتم بیکار نمونم و بیام تو مجله مجید و فرهنگ براتون مقاله‌های جذاب بنویسم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا