رکورد جدید استیم: ۱۰ میلیون بازیکن همزمان

استیم در حالی رکورد ۳۲ میلیون کاربر آنلاین را ثبت کرد که توانست به رکورد ۱۰ میلیون بازیکن همزمان هم دست پیدا کند. در واقع در یک لحظه ۱۰ میلیون بازیکن استیم در حال بازی کردن بودند.

رکورد جدید استیم

بر اساس اطلاعات منتشرشده توسط SteamDB، رکورد جدید استیم روز گذشته در تاریخ ۱۷ دی‌ماه ثبت شد. در این تاریخ، رکورد بازیکنان همزمان استیم از ۱۰ میلیون و ۸۲ هزار و ۵۵ نفر گذشت. همچنین در این روز تعداد کاربران آنلاین استیم هم به ۳۲ میلیون و ۱۸۶ هزار و ۳۰۱ نفر رسید.

محبوب‌ترین بازی‌های استیم

در تاریخ ۱۷ دی‌ماه، رکورد بیشترین بازیکن در اختیار بازی Counter-Strike: Global Offensive با ۱٫۸ میلیون بازیکن قرار گرفت. بازی دوم که بیشترین بازیکن را به خودش اختصاص داده بود، DOTA 2 با ۷۶۶ هزار بازیکن بود. بازی سوم در این لیست هم Goose Goose Duck با ۶۰۵ هزار بازیکن بود. بازی چهارم هم PUBG: Battlegrounds با ۴۴۰ هزار بازیکن بود. بازی بعدی هم Apex Legends با ۳۶۷ هزار بازیکن بود.

محبوب ترین بازی های استیم
استیم یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های بازی برای کامپیوتر است

این رکوردهای استیم به‌واسطه فصل تعطیلات و فروش آخر فصل استیم به‌دست آمد. رکورد جدید استیم از این نظر مهم است که در این تاریخ بازی بزرگی هم عرضه نشده است.

از زمان شیوع ویروس کرونا، استیم توانست رکوردهای متعددی ثبت کند و رکورد بازیکنان همزمان این سرویس افزایش یافت. این سرویس در روز شکرگزاری سال ۲۰۲۱ هم توانسته بود به رکورد ۲۷٫۳ میلیون کاربران آنلاین برسد.

جدیدترین اخبار بازی را در مج‌هنگ دنبال کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)
منبع
IGN

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا