اولین تصاویر از اورک‌ های سریال ارباب حلقه ها منتشر شد

سپاه اورک‌ها در مجموعه داستان‌های ارباب حلقه‌ها نقش مهمی ایفا می‌کنند. با این حال سازندگان سریال ارباب حلقه ها تصمیم گرفتند که اورک‌های این سریال را بیش از پیش در دید بینندگان قرار دهند. به همین دلیل، اولین تصاویر را از اورک‌ های سریال ارباب حلقه ها منتشر کردند.

سریال ارباب حلقه ها در زمان دوره اول سرزمین میانه رخ می‌دهد. اورک‌ها در این دوره تقریبا منقرض شده‌اند و دیگر قدرت قبلی را ندارند. از آنجایی که حلقه‌های قدرت در دوره دوم سرزمین میانه ساخته می‌شوند، اورک‌ها به‌صورت کاملا پراکنده در سرزمین میانه دیده می‌شوند و اتحاد خاصی ندارند.

هزاران سال قبل از اینکه اورک‌ها به وحشی‌ها و درندگان سرزمین میانه تبدیل شوند، به انسان‌ها و الف‌‌ها کمک می‌کردند. اورک‌ها در حال انقراض بودند و هیچ شانسی هم در مبارزه علیه انسان‌‌‌ها و الف‌ها ندارند.

با در نظر داشتن چنین شرایطی بد نیست اولین تصاویر از اورک های سریال ارباب حلقه ها را مشاهده کنید.

وب‌سایت IGN با انتشار این تصاویر اطلاعات بیشتری هم درباره اورک‌ های سریال ارباب حلقه ها منتشر کرد. در این اطلاعات مشخص شد اورک‌ هایی که در سریال ارباب حلقه ها مشاهده می‌کنیم، فقط یک جنسیت ندارند و برای اولین بار، شاهد اورک مؤنث هم خواهیم بود.

سریال ارباب حلقه ها ۱۱ شهریور پخش می‌شود.

5/5 - (4 امتیاز)
منبع
IGN

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا