الن ویک ۲ از ابتدا تا انتها قابل بازی است

استودیوی بازی‌سازی رمدی (Remedy) اعلام کرد که مراحل ساخت بازی الن ویک ۲ به شکلی پیش رفته که هم‌اکنون می‌توان این بازی را ابتدا تا انتها بازی کرد. ظاهرا بازی وارد مرحله ساخت کامل شده است.

رمدی در گزارش مالی جدیدش به این موضوع اشاره کرد که هم‌اکنون می‌توان بازی الن ویک ۲ را از ابتدا تا انتها بازی کرد و بازی وارد مرحله‌ای شده که باید محتوای بیشتری به محیط بازی اضافه کرد.

تصویری از بازی الن ویک ۲

باید به این موضوع اشاره کنیم که الن ویک ۲ توسط شرکت Epic Games تامین مالی شده است. حتی هزینه ساخت نسخه ریمستر شده قسمت اول الن ویک هم توسط این شرکت پرداخت شد. البته مشخص شد که هنوز هزینه ساخت الن ویک ریمستر برنگشته و شرکت Epic Games هنوز حق رویالتی رمدی را پرداخت نکرده است. البته که خبر ساخت بازی الن ویک ۲ باعث شد که فروش نسخه ریمستر قسمت اول الن ویک بیشتر شود.

بازی الن ویک ۲ قرار است سال ۲۰۲۳ عرضه شود. بهتر است قبل از تجربه این بازی، قسمت اول را بازی کرده باشید.

استودیوی بازی‌سازی رمدی در کنار ساخت بازی الن ویک ۲ در حال ساخت یک بازی رایگان با همکاری استودیوی Tencent است. این بازی با اسم رمز Vanguard شناخته می‌شود. این استودیوی بازی‌سازی ظاهرا دنباله بازی کنترل را هم در دست ساخت قرار داده است؛ دنباله‌ای که با اسم رمز Condor در حال ساخت بوده و گفته شده که بزرگ‌تر از بازی Control خواهد بود. البته هنوز روند ساخت این بازی شروع نشده و بازی در مرحله طراحی مفهومی به سر می‌برد.

باید به این موضوع اشاره کنیم که استودیوی رمدی با همکاری شرکت راک استار در حال ساخت نسخه ریمستر مکس پین ۱ و مکس پین ۲ است. استودیوی رمدی سازنده قسمت اول و دوم مکس پین به شمار می‌رود.

جدیدترین اخبار بازی را در مج‌هنگ دنبال کنید.

4.3/5 - (3 امتیاز)
منبع
GameSpot

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا