هدیه استیون کینگ به سازنده‌های بازی Alan Wake

امروز مشخص شد که استیون کینگ که یکی از بهترین نویسنده‌های داستان‌های ترسناک حال حاضر به‌حساب می‌آید، هدیه‌ای به تیم سازنده بازی الن ویک داده است: هدیه استیون کینگ به سازنده‌های بازی Alan Wake دیالوگی بود که در ابتدای نسخه اول الن ویک گفته می‌شود و کینگ فقط یک دلار برای این نقل‌قول از تیم دریافت کرده است.

حتما نباید کارآگاه باشید تا متوجه شوید بازی الن ویک با تاثیر از مجموعه داستان‌های استیون کینگ ساخته شده است. از همان شروع بازی این موضوع را احساس خواهید کرد.

استیون کینگ
استیون ادوین کینگ (Stephen Edwin King)

به‌تازگی سم لیک سازنده این بازی در مصاحبه‌ای با وب‌سایت Eurogamer به این موضوع اشاره کرد که چقدر استفاده از نقل‌قول استیون کینگ در بازی برای او مهم بوده است:

«در زمان ساخت قسمت اول الن ویک واقعا می‌خواستم بازی را با یک نقل‌قول از استیون کینگ شروع کنم. او یک دلار را از ما گرفت تا مطمئن شود از نقل‌قول او در جای درستی استفاده می‌کنیم.

یک دلار اصلا پول زیادی برای یک دارایی معنوی نیست. با این حال، استفاده از نقل‌قول استیون کینگ باعث شد که این بازی شروع خوبی داشته باشد.»

نمایی از بازی قسمت اول بازی الن ویک
نمایی از بازی قسمت اول بازی الن ویک

نقل قول استیون کینگ در واقع متن زیر است:

Stephen King once wrote, ‘Nightmares exist outside of logic, and there’s little fun to be had in explanations; they’re antithetical to the poetry of fear.’ In a horror story, the victim keeps asking why – but there can be no explanation, and there shouldn’t be one. The unanswered mystery is what stays with us the longest, and it’s what we’ll remember in the end.

استودیوی رمدی هم اکنون در حال ساخت بازی الن ویک ۲ است.

4.7/5 - (6 امتیاز)
منبع
VG247

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا