ریمیک اساسین کرید بلک فلگ در دست ساخت است

وب‌سایت کوتاکو در گزارشی جدید به این موضوع اشاره کرد که شرکت یوبی‌سافت در حال ساخت نسخه ریمیک اساسین کرید بلک فلگ است. خبر ساخت نسخه ریمیک اساسین کرید بلک فلگ در حالی منتشر شده که شرکت یوبی‌سافت در سال‌های اخیر با مشکلات زیادی در ساخت بازی Skull & Bones دست‌وپنجه نرم می‌کند. این دو بازی شباهت زیادی به هم دارند.

نسخه ریمیک اساسین کرید بلک فلگ

ادوارد کنوی قهرمان اصلی بازی اساسین کرید بلک فلگ
ادوارد کنوی قهرمان اصلی بازی اساسین کرید بلک فلگ

بر عقیده بسیاری از گیمرها، بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag یکی از بهترین قسمت‌های این مجموعه بازی‌ها در طول سال‌های گذشته بوده و به همین دلیل، یوبی‌سافت تصمیم گرفته نسخه ریمیک را راهی بازار کند. منابع نزدیک به سایت کوتاکو اعلان کرده‌اند که ریمیک اساسین کرید بلک فلگ را استودیوی Ubisoft Singapore خواهد ساخت. با این حال هنوز چند سالی تا عرضه این بازی زمان باقی مانده است.

بازی اساسین کرید بلک فلگ

بازی اساسین کرید بلگ فلگ نزدیک به ۱۰ سال پیش و در سال ۲۰۱۳ میلادی راهی بازار شد. این بازی، اولین نسخه از مجموعه اساسین کرید محسوب می‌شود که به جای سفر به آینده، به گذشته برمی‌گشت. در این بازی بازیکنان در نقش ادوارد کنوی قرار می‌گرفتند که پدر قهرمان اصلی بازی Assassin’s Creed 3 و کاپیتان کشتی دزدان دریایی بود.

5/5 - (6 امتیاز)
منبع
Insider Gaming

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا