آتاری بازی Quantum: Recharged را معرفی کرد

شرکت آتاری به همراه استودیوی بازی‌سازی SneakyBox بازی Quantum: Recharged را معرفی کرد. این بازی کلاسیک برای اولین بار سال ۱۹۸۲ میلادی منتشر شده بود.

بازی Quantum: Recharged تجربه‌ای جدید از بازی آرکید Quantum به شمار می‌رود که نزدیک به ۴۰ سال پیش عرضه شده بود. نسخه جدید این بازی با المان‌های جدیدی منتشر می‌شود. در این بازی، کنترل سفینه‌ای را به‌دست می‌گیرید که با آن باید دشمنانتان را از بین ببرید. البته در طول بازی سفینه شما قدرت‌های مختلفی هم دریافت می‌کند.

در این بازی باید موج‌های مختلف حمله دشمنان را دفع کنید. سفینه‌ای که در اختیار دارید، هیچ سلاحی ندارد. خبری از لیزر و بمب هم نیست و باید سعی کنید به چیزی هم برخورد نکنید.

بازی Quantum: Recharged برای چه پلتفرم‌هایی منتشر می‌شود؟

به گفته شرکت آتاری، Quantum: Recharged برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و اس، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و کامپیوتر منتشر می‌شود.

بازی Quantum: Recharged کی راهی بازار می‌شود؟

تاریخ عرضه این بازی، زمانی نامشخص در سال ۲۰۲۳ میلادی اعلام شده است.

گیم پلی Quantum: Recharged

بازی به‌صورت مدرن ساخته شده تا بتوانید مبارزه‌های نفس‌گیری را تجربه کنید. این بازی دو حالت برای بازی کردن دارد: اولین حالت، Challenge Mode و حالت دیگر Arcade Mode نام دارد. در این بازی بیش از ۲۵ مرحله هم وجود دارد که می‌توانید همه آن‌ها را در این دو حالت تجربه کنید.

در جریان بازی با قدرت‌های مختلفی مواجه می‌شوید که به‌صورت خودکار پیش رویتان قرار می‌گیرد. از جمله این قدرت‌ها می‌توان به قابلیت Freeze شدن دشمنان، افزایش جان و قدرت‌های دیگر اشاره کنیم.

تصاویر بازی Quantum: Recharged

4.6/5 - (7 امتیاز)

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا