فیلم انتقام جویان ۵؛ همه چیز درباره Avengers: The Kang Dynasty (به‌روزرسانی ۲۸ آذر)

طرفداران فیلم‌های دنیای سینمایی مارول بی‌صبرانه در انتظار فیلم انتقام جویان 5 هستند. فیلمی که با نام Avengers: The Kang Dynasty شناخته می‌شود.

فیلم انتقام جویان ۵ ابتدا در رویداد کامیک کان ۲۰۲۲ معرفی شد. البته که مارول در این رویداد برنامه پنج سال آینده فیلم‌های خودش را معرفی کرد.

فیلم Avengers: The Kang Dynasty بر اساس کتاب کامیکی با همین نام ساخته می‌شود. موضوع جالب اینجاست که فیلم انتقام جویان ۵ ارتباط مستقیمی با فیلم Avengers: Secret Wars دارد.

در این مطلب قصد دارد به همه اطلاعاتی که درباره انتقام جویان ۵ منتشر شده بپردازیم.

تاریخ اکران انتقام جویان ۵

6avengers5 LaE30lw

فیلم Avengers: The Kang Dynasty در تاریخ یکم می ۲۰۲۶ یا ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۵ اکران خواهد شد. البته که این فیلم در ابتدای قرار بود یک سال زودتر اکران شود؛ اما به واسطه تغییر سیاست‌های مارول در ساخت فیلم‌های جدید، این فیلم هم با تاخیر روبه‌رو شد.

البته روند ساخت فیلم انتقام جویان 5 با اعتصاب نویسندگان هالیوود متوقف شد. با این حال به تازگی مشخص شد که مایکل والدرون نویسنده «دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی» و فصل اول سریال لوکی، نویسنده فیلم‌نامه فیلم Avengers: The Kang Dynasty خواهد بود.

بازیگران انتقام جویان 5

5avengersendgame

در حال حاضر تنها حضور یک بازیگر در فیلم انتقام جویان ۵ تائید شده است. جاناتان میجرز در نقش کانگ فاتح در این فیلم حضور دارد. شخصیتی که شاید در فیلم انتقام جویان ۶ هم که با نام Avengers: Secret Wars شناخته می‌شود حضور داشته باشد. البته با توجه به اتفاقاتی که برای جاناتان میجرز رخ داده، شاید فرد دیگری نقش کانگ فاتح را بازی کند.

پس از ماجراهای فراوان مشخص شد که جاناتان میجرز به دلیل تعارض و آزار جنسی، گناه‌کار شناخته شد. فقط یک ساعت پس از اعلام این خبر، شرکت مارول اعلام کرد که دیگر با این هنرپیشه همکاری نخواهد کرد. دادگاه اعلام کرد که جاناتان میجرز از تاریخ ۶ فوریه ۲۰۲۴ به مدت یک سال زندانی خواهد بود.

با توجه به این اتفاق جاناتان میجرز دیگر در نقش کانگ فاتح در فیلم جدید انتقام جویان ۵ حضور نخواهد داشت. حالا باید ببینیم که چه شخصیتی جای او به ایفای نقش خواهد پرداخت.

در انتقام جویان ۵ چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

4avengers56

در حال حاضر مارول درباره اتفاقات فیلم انتقام جویان ۵ صحبت نکرده است. با این حال می‌دانیم که در این فیلم کانگ نقش بسیار مهمی دارد. فیلم Avengers 5 روند مولتی‌ورس (چندجهانی) دنیای سینمایی مارول را تمام می‌کند و پس از آن شاهد اکران فیلم اونجرز ۶ در سال ۲۰۲۷ خواهیم بود. ماجراهای این فیلم هم از روی کتاب کمیکی با این نام ساخته شده است. این فیلم نهایت دنیای مولتی‌ورس را روایت می‌کند و احتمالا شاهد بازگشت یکسری از قهرمان‌های قبلی مارول در این فیلم خواهیم بود. هم‌اکنون شایعاتی از بازگشت آیرون‌من و کاپیتان آمریکا به این فیلم هستیم.

فیلم انتقام جویان ۶ و ارتباط با انتقام جویان ۵

1avengers

یکی از بخش‌های کلیدی اونجرز ۵ این است که بتواند به فیلم انتقام جویان ۶ مربوط شود. فیلمی که یک سال پس از اکران انتقام جویان ۵ اکران می‌شود. دقیقا اتفاقی که برای فیلم Avengers Infinity War و Endgame رخ داد.

آیا انتقام جویان ۵ از پایان بازی بزرگ‌ خواهد بود؟

2avengersmajors

شاید غیرممکن باشد که فیلمی بهتر از پایان بازی را شاهد باشیم. با این حال انتقام جویان 5 می‌خواهد به چنین فیلمی تبدیل شود. به هر حال کانگ شخصیتی قدرتمندتری به‌حساب می‌آید و این موضوع که قهرمان‌های قبلی مارول هم در این فیلم‌ها دیده می‌شوند، می‌تواند روند بسیار جذابی را پیش روی مخاطب قرار دهد.

تریلر انتقام جویان ۵

avengers 5 release cast everything we know about the kang dynasty

معمولا تریلر فیلم‌ها شش ماه قبل از اکران فیلم منتشر می‌شوند. پس با این حال که فیلم انتقام جویان ۵ در ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۵ اکران می‌شود، تریلر انتقام جویان ۵ در اواسط سال ۱۴۰۴ پخش می‌شود.

این احتمال هم وجود دارد که فیلم انتقام جویان 5 بتواند رکورد شگفت‌انگیزی در باکس آفیس ثبت کند.

5/5 - (5 امتیاز)

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا