کال اف دیوتی به گیم پس اضافه می‌شود!

مایکروسافت سال گذشته اعلام کرد شرکت بزرگ اکتیویژن بلیزارد را خریداری می‌کند و حالا مشخص شد که کل مجموعه کال اف دیوتی به گیم پس عرضه می‌شود.

البته مشخص شد که در کنار کال اف دیوتی، بازی‌های دیگری از جمله مجموعه دیابلو و اورواچ هم به این سرویس اضافه خواهند شد.

فیل اسپنسر، مدیرعامل بخش بازی در مایکروسافت، در نامه‌ای به برنامه‌ریزی‌های این شرکت پس از خرید اکتیویژن بلیزارد اشاره کرد.

کال اف دیوتی به گیم پس می‌آید!

اسپنسر در این نامه گفت:

«سرویس‌های حق اشتراکی مانند گیم‌ پس باعث می‌شود که صنعت بازی به درآمدزایی بیشتری دست پیدا کند. همچنین بازیکنان هم راحت‌تر بازی‌های جدید را تجربه می‌کنند و خیلی راحت می‌توانند بازی‌های موردعلاقه خودشان را پیدا کند.
گیم پس باعث می‌شود که بازی‌سازان با گیمرهای بیشتری روبه‌رو شود. پس از خرید اکتیویژن بلیزارد، بسیاری از بازی‌های این شرکت به مجموعه بازی‌های گیم پس اضافه می‌شود.
کال اف دیوتی به گیم پس اضافه می‌شود و بازی‌های دیگری از جمله دیابلو و اورواچ را هم روی این سرویس خواهیم بود.
این بازی‌ها ارزش گیم پس را بیشتر می‌کند و باعث می‌شود که افراد بیشتری از این سرویس استفاده کنند. حتی در آینده گیم پس به گوشی‌های هوشمند هم اضافه می‌شود و بازی‌های موبایلی هم از این سرویس استفاده خواهند کرد.
»

بازی‌های اکتیویژن بلیزارد در سرویس گیم پس

اسپنسر در این نامه پس از اینکه اعلام کرد کال اف دیوتی به گیم پس اضافه می‌شود، به این نکته هم اشاره کرد که این مجموعه بازی‌ها همچنان برای پلتفرم‌های دیگر هم منتشر خواهند شد:

«ما به عرضه بازی‌هایی مانند کال اف دیوتی روی پلی استیشن دقیقا در همان روی عرضه روی ایکس باکس متعهد خواهیم بود.

ما همچنان از دیگر بازیکنان روی پلتفرم‌های دیگر پشتیبانی می‌کنیم. با قبلا این کار را با ماینکرفت انجام داده‌ بودیم. ماینکرفت از سال ۲۰۱۴ در اختیار مایکروسافت قرار دارد و همچنان روی همه پلتفرم‌ها در دسترس است.

ما قصد داریم بازی‌های خودمان را روی دستگاه‌ها و پلتفرم‌های جدید منتشر کنیم.»

دیابلو و کال اف دیوتی به گیم پس اضافه می‌شود

مایکروسافت در ژانویه سال ۲۰۲۲ اعلام کرد که قصد دارد اکتیویژن بلیزارد را با قیمت ۶۸٫۷ میلیارد دلار خریداری کند. این خرید در حال نهایی شدن است و فقط باید مقامات دولتی کشورهای مختلف این خرید را تائید کنند.

مایکروسافت اعلام کرده که قصد دارد این خرید را تا ۹ تیر سال آینده که سال مالی این شرکت به پایان می‌رسد نهایی کند.

در نظر داشته باشید که تاریخ عرضه Call of Duty Modern Warfare 2 نوزدهم آبان است.

4.7/5 - (4 امتیاز)
منبع
VG247

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا