همه چیز درباره فصل آخر Warzone؛ فصل پنجم هیجان‌انگیزتر از همیشه خواهد بود

شرکت اکتیویژن بلیزارد فصل آخر Warzone را معرفی کرد. فصل پنجم Warzone آخرین فصلی خواهد بود که برای این بازی قبل از عرضه Warzone 2 منتشر می‌شود.

اواخر سال ۲۰۲۲ شرکت اکتیویژن بلیزارد بازی Call of Duty Warzone 2 را جایگزین Call of Duty Warzone می‌کند. بازیکنان پس از عرضه Warzone 2 دیگر به Warzone، شخصیت‌هایی که در آن داشتند و خرید‌هایی که در این بازی انجام دادند دسترسی نخواهند داشت. با این حال، Activision Blizzard با عرضه فصل آخر Warzone سعی دارد تمرکز بازیکنان را روی این بازی حفظ کند.


تریلر فصل آخر Warzone را ببینید

قبل از اینکه به معرفی ویژگی‌های فصل آخر Warzone بپردازیم، بد نیست تریلر آن را ببینیم:


اسکرین‌شات‌های فصل پایانی Call of Duty Warzone

اکتیویژن بلیزارد تصاویر جدیدی از فصل پنجم وارزون منتشر کرده که می‌توانید در ادامه آن‌ها را ببینید:


تاریخ انتشار فصل پنجم Warzone

فصل پنجم Call of Duty Warzone که Last Stand نام دارد، فصل آخر Warzone خواهد بود. این فصل، سوم شهریور منتشر می‌‌شود. در حال حاضر تاریخ پایان این فصل مشخص نشده و نمی‌دانیم که Call of Duty Warzon 2 در چه تاریخی راهی بازار می‌شود. باید بگوییم که فصل پنجم Warzon دارای Battle Pass جدیدی خواهد بود و محتوای زیادی در آن وجود دارد.


آتش‌بازی فصل آخر وارزون

فصل آخر Warzone با یک اتفاق بزرگ شروع می‌شود. جزیره Caldera یک فعالیت آتشفشانی را تجربه می‌کند و مواد مذاب و سنگ‌های داغ سراسر آن را در بر می‌گیرد. آتش، مواد مذاب و سنگ‌های داغی که از آتشفشان خارج می‌شود، در آسمان دیده شده و این احتمال وجود دارد که به بازیکنان هم برخورد کند.

پوستر فصل آخر Warzone

بهبود‌های گرافیکی و نورپردازی جدید

یکی دیگر از ویژگی‌هایی جدیدی که در فصل آخر با آن مواجه می‌شوید، نقشه جدید برای Gulag است. این نقشه با الگوبرداری از یکی از بهترین نقشه‌های قدیمی Call of Duty ساخته شده که البته طراحی جدیدی هم دارد. همچنین باید بگوییم که در Last Stand سیستم نورپردازی بازی هم بهبود پیدا کرده است. شاهد رنگ‌های گرم‌تری خواهید بود و سیستم نورپردازی خورشید و تاثیر آن روی محیط هم تغییر کرده است.

آتشفشان فصل آخر Warzone

چالش‌ جدید در آخرین فصل منطقه جنگی!

بازیکنانی که می‌خواهند بهترین تجربه از Call of Duty Warzone Last Stand را داشته باشند، چالش بتل رویال Operation: Last Call را تجربه کنند. این حالت جدید با الگوبرداری از حالت Search and Destroy ساخته شده و با توجه به نتیجه بازی، پاداش‌ متعددی به بازیکنان می‌دهد. در این حالت، بازیکنان باید از Caldera مراقبت و بمب‌هایی را که در سرتاسر آن دیده می‌شود خنثی کنند. البته که می‌توان در این عملیات کارشکنی کرد و کاری کرد که بمب‌ها منفجر شوند!

بهترین بازی های گودزیلا؛ ۱۰ بازی برای طرافداران محبوب‌ترین هیولای تاریخ
بیشتر بخوانید

همان‌طور که گفتیم فصل آخر بازی Warzone سوم شهریور منتشر می‌شود. البته مشخص شده که Last Stand حداقل یک آپدیت میان فصلی هم خواهد داشت.

5/5 - (8 امتیاز)
منبع
GameRant

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا