کارگردان کاپیتان آمریکا 4 مشخص شد

ژولیوس اونا که قبلا فیلم‌های The Cloverfield Paradox و Luce را کارگردانی کرده بود، به‌عنوان کارگردان کاپیتان آمریکا 4 انتخاب شد. در این فیلم آنتونی مکی در نقش کاپیتان آمریکا به ایفای نقش می‌پردازد. داستان فیلم کاپیتان آمریکا ۴ هم پس از اتفاقات سریال فالکون و سرباز زمستان رخ می‌دهد.

مالکوم اسپلمن به عنوان نویسنده ارشد، داستان این فیلم را با همکاری دالان موسون خواهد نوشت. باید به این موضوع اشاره کنیم که هنوز نام نهایی فیلم کاپیتان آمریکا ۴ مشخص نشده و حتی نمی‌دانیم که این فیلم در چه تاریخی اکران می‌شود.

مدتی پیش استودیوی مارول اعلام کرد که فاز پنجم فیلم‌های مارول را در مراسم Comic-Con امسال معرفی می‌کند. هنوز نمی‌دانیم که آیا شخصیت‌های دیگری از سریال فالکون و سرباز زمستان در این فیلم حضور دارند یا خیر.

آنتونی مکی در فیلم Avengers Endgame

از کارگردان کاپیتان آمریکا 4 چه می‌دانیم؟

ژولیوس اونا که به‌عنوان کارگردان کاپیتان آمریکا 4 شناخته می‌شود، در کشور نیجریه متولد شده و فارغ‌التحصیل رشته سینما از دانشگاه نیویورک دریافت کرده است. او از سال ۲۰۱۵ با ساخت فیلم The Girl Is in Trouble وارد دنیای سینما شد. او بعدا توسط جی جی آبرامز استخدام شد تا فیلم The Cloverfield Paradox را بسازد.

علاقه‌مندان به فیلم‌های دنیای مارول می‌توانند خوشحال باشند که به‌زودی فاز پنجم فیلم‌های این شرکت معرفی می‌شود. فاز چهارم دنیای مارول شامل فیلم‌های مطرحی مثل مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی، شانگ چی و افسانه ده حلقه، ثور: عشق و تندر، جاودانگان و… می‌شود.

هنوز اطلاعاتی از فیلم‌های فاز پنجم دنیای سینمایی مارول نداریم؛ اما احتمالا شاهد ادامه دکتر استرنج، شانگ چی و جاودانگان خواهیم بود.

خبرهای بیشتر درباره فاز پنجم دنیای سینمایی مارول را در مچ‌هنگ دنبال کنید.

5/5 - (6 امتیاز)
منبع
Variety

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا