تاریخ عرضه آپدیت 2 بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ و DLC این بازی مشخص شد

استودیوی CD Projekt Red تاریخ عرضه آپدیت 2.0 بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ با نام Night City Wire و DLC این بازی، یعنی Phantom Liberty را اعلام کرد.

آپدیت ۲ بازی سایبرپانک ۲۰۷۷

Cyberpunk 2077 2023 08 22 23 009 768x432 1

آپدیت ۲ بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ در تاریخ ۲۱ سپتامبر (۳۰ شهریورماه) منتشر می‌شود. موضوعی که باید به آن اشاره کنیم این است که در در آپدیت ۲ بازی سایبرپانک ۲۰۷۷، کل مکانیک‌های گیم‌پلی تغییر کرده است.

در این آپدیت، Skill Tree تغییر کرده، Perkها تغییر کرده و استفاده از Cyberwareها هم با تغییراتی همراه بوده است. همچنین سیستم جدیدی برای حمل آیتم‌های مختلف در نظر گرفته شده است. از دیگر تغییرات آپدیت 2 بازی سایبرپانک 2077 باید به بهبود هوش مصنوعی، سیستم جدید نیروهای پلیس و UI و UX جدید اشاره کنیم. همچنین ایستگاه‌های رادیو جدیدی برای این بازی در نظر گرفته شده و سیستم لوت و ساخت آیتم‌ها هم تغییر کرده است.

سیستم تعقیب و گریز در آپدیت 2 بازی Cyberpunk 2077

در Update 2 بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ با سیستم مبارزه با خودروها و تعقیب‌وگریز با خودرو روبه‌رو می‌شوید. در این آپدیت جدید می‌توانید زمانی که روی موتورسیکلت هستید، با استفاده از Pistol و SMG تیراندازی کنید. همچنین می‌توانید با پایین دادن پنجره خودرو، به سمت دشمنان تیراندازی کنید.

کیلین مورفی شخصیت منفی فار کرای ۷
بیشتر بخوانید

اگر خودروی شما به CrystalDome Tech مجهز شده باشد، می‌توانید از در کناری تیراندازی کنید. زمانی که سوار موتور شده باشید می‌توانید با سلاح سرد هم مبارزه کنید.

در این بازی با تعقیب‌وگریز خودروها، به ویژه خودروهای پلیس، مواجه می‌شوید و پلیس در شرایط مختلف شما را تعقیب می‌کند.

DLC بازی Cyberpunk 2077

DLC بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ با نام Phantom Liberty در تاریخ ۲۶ سپتامبر (۵ مهرماه) عرضه می‌شود. بد نیست نگاهی هم به تریلر Phantom Liberty داشته باشید. در این DLC با Relic Skill Tree مواجه می‌شوید و به بخش جدیدی از شهر که Dogtown نام دارد دسترسی خواهید داشت.

این DLC داستان جدیدی به‌همراه شخصیت‌ها و ماموریت‌های تازه خواهد داشت. اتفاقات مختلفی به صورت دینامیک در این بازی رخ می‌دهد و باس‌فایت‌های جدیدی برای بازی در نظر گرفته شده است. در این DLC می‌توانید Level شخصیت بازی را به ۶۰ هم برسانید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا