آیا ساخت Death Stranding 2‌ تایید شد؟

«نورمن ریدس» (Norman Reedus)‌ بازیگر سریال Walking Dead‌ و همچنین شخصیت «سم پرتر» (Sam Porter)‌ در قسمت اول بازی «دث استرندینگ» (Death Stranding) در مصاحبه‌ای تائید کرد که بازی «دث استرندینگ ۲»  (Death Stranding 2)‌ در حال ساخت است.

ریدس در مصاحبه با وب‌سایت Leo Edit به این موضوع اشاره کرد که آن‌ها در حال ساخت قیمت دوم بازی دث استرندینگ هستند. او در این مصاحبه اعلام کرد که به پیشنهاد «گیرمو دل تورو» (Guillermo Del Toro) نقش سم پرتر را قبول کرد و روند موشن-کپچر قسمت اول این بازی هم دو تا سه سال طول کشید.

این اولین بار نیست که ریدس درباره دث استرندینگ 2 صحبت می‌کند. در مردادماه سال قبل هم گفته بود که مذاکره برای ساخت دنباله دث استرندینگ شروع شده است.

تا قبل از این صحبت‌ها، هیدئو کوجیما صحبت‌هایی درباره دنباله این بازی کرده بود؛ اما بعدا مشخص شد که او روی نسخه Director’s Cut‌ بازی Death Stranding کار می‌کرده است.

به هر حال مشخص شد که روند ساخت Death Stranding 2‌ شروع شده؛ اما مشخص نیست که این بازی در چه تاریخی راهی بازار می‌شود. از آنجایی که احتمالا روند موشن-کپچر بازی زمان زیادی به خود اختصاص می‌دهد، شاید این بازی در سال ۲۰۲۴ عرضه شود.

با توجه به این موضوع که ناشر نسخه اول بازی سونی بود، شاید نسخه دوم هم توسط سونی و برای کنسول پلی استیشن ۵ معرفی شود.

5/5 - (4 امتیاز)
منبع
VG247

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا