نسخه جدید Need for Speed توسط دو استودیو ساخته می‌شود

شرکت الکترونیک آرتز که در سال ۲۰۲۰ شرکت بازی‌سازی Codemasters را خریداری کرد، روی نسخه جدید Need for Speed کار می‌کند. این شرکت اعلام کرد که قسمت جدید NFS توسط دو استودیوی Criterion و Codemasters در حال ساخت است.

الکترونیک آرتز در بیانیه‌ای اعلام کرد که قسمت جدید مجموعه Need for Speed توسط استودیوی Codemasters Cheshire و استودیوی Criterion در حال توسعه است. این دو استودیو در طول ماه‌های گذشته ایده‌هایشان را برای شکل گرفتن نسخه جدید Need for Speed به اشتراک گذاشته‌اند. قطعا تجربه این دو استودیو باعث می‌شود که بازیکنان تجربه خوبی از این بازی کسب کنند.

آخرین قسمت از مجموعه Need for Speed در سال ۲۰۲۰ توسط استودیوی Ghost Games ساخته شد. موضوع جالب اینجاست که اکثر اعضای این استودیو را اعضای قبلی استودیوی Criterion تشکیل داده بودند.

نسخه جدید Need for Speed - تصویر اول

آخرین نسخه از این مجموعه که توسط Criterion ساخته شد، بازی Need for Speed Most Wanted بود. البته این استودیو در ساخت بازی Need for Speed Rivals هم نقش داشت.

استودیوی Criterion در طول سال‌های گذشته با استودیوی DICE همکاری کرد تا بازی‌های Star Wars Battlefront 2 و Battlefield 2042 ساخته شوند.

الکترونیک آرتز شرکت Codmasters را با قیمت ۱٫۲ میلیارد دلار خرید و این خرید در ماه فوریه سال ۲۰۲۱ نهایی شد. در آن زمان گفته شد که شرکت Take-Two هم یکی دیگر از خریداران احتمالی Codemasters بوده است.

چقدر از این مطلب خوشت اومد؟
منبع
VG247

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا