EA و مارول روی سه بازی جدید کار می‌کنند

شرکت الکترونیک آرتز چند وقت پیش اعلام کرد که در حال ساخت بازی آیرون من است. امروز مشخص شد که EA دو بازی دیگر هم از دنیای مارول در دست ساخت دارد. با این حساب، EA و مارول در حال ساخت سه بازی با همکاری هم هستند.

EA و مارول ؛‌ ابرقهرمان‌ها در دست گیمرها

بازی ایرون من داستان مخصوص خودش را خواهد داشت و شخصیت‌های آشنایی از جمله تونی استارک در آن حضور دارند. متاسفانه از دو بازی دیگر هنوز اطلاعاتی در دست نداریم و نمی‌دانیم مربوط به کدام شخصیت‌ها هستند.

ابرقهرمان‌های مارول

بازی‌هایی که EA و مارول می‌سازند برای کنسول‌ها و کامپیوتر راهی بازار می‌شود. همچنین شرکت EA اعلام کرد که قرارداد جدیدی با مارول امضا کرده که باعث می‌شود این شرکت به منبع بزرگی از سرگرمی‌های ارزشمند مارول دسترسی داشته باشد.

شرکت EA قبلا با شرکت دیزنی که مالک مارول می‌شود هم برای ساخت مجموعه بازی‌های Star Wars همکاری کرده بود. جدیدترین قسمت مجموعه بازی‌های Star Wars هم با نام Star Wars Jedi Survivor معرفی شد.

هنوز اطلاعات بیشتری درباره بازی‌های جدیدی که EA از دنیای مارول می‌سازد منتشر نشده است.

4.7/5 - (4 امتیاز)
منبع
Global Banking & Finance Review

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا