کاور FIFA 23 رونمایی شد؛‌ تصویر امباپه و سامانتا کر روی جلد

الکترونیک آرتز از کاور FIFA 23‌ نسخه Ultimate Edition رونمایی کرد. برای این کاور از تصویر کیلیان امباپه از باشگاه فوتبال پاری سن-ژرمن و سامانتا کر بازیکنان تیم بانوان باشگاه چلسی استفاده شده است.

حضور یک زن روی کاور FIFA 23

در حالی که این سومین‌بار است که از تصویر امباپه برای کاور سری بازی‌های FIFA استفاده می‌شود، ولی اولین بار است که تصویر سامانتا کر را هم روی جلد بازی‌های فیفا مشاهده می‌کنیم. در واقع این اولین بار است که تصویر یک فوتبالیست زن روی کاور فیفا استفاده می‌شود.

بازی FIFA 23‌ آخرین همکاری شرکت الکترونیک آرتز و سازمان فیفا خواهد بود و این همکاری سال آینده پس از ۳۰ سال به پایان می‌رسد. بعد از عرضه FIFA 23‌ شرکت الکترونیک آرتز مجموعه محبوب فوتبال خودش را با نام EA Sports FC‌ راهی بازار خواهد کرد.

پس از فیفا ۲۳ شرکت EA‌ بازی EA Sports FC‌ را عرضه می‌کند.

یکی از دلایلی که باعث شده این همکاری ۳۰ ساله به پایان برسد این بوده که فیفا قصد داشته ساخت بازی‌های فیفا را به شرکت‌های دیگر هم واگذار کند و قصد نداشته این بازی تنها در انحصار یک شرکت قرار داشته باشد. در حالی که شرکت EA پس از فیفا ۲۳ روی این مجموعه کار نمی‌کند، احتمالا شرکت‌‌های دیگری را خواهیم دید که دست به ساخت بازی FIFA می‌زنند.

الکترونیک آرتز در حالی بازی‌های EA Sports FC را می‌سازد که همچنان حق امتیاز بسیاری از باشگاه‌های مطرح فوتبال را در اختیار خواهد داشت. این حق امتیاز شامل نام بازیکنان و لباس باشگاه‌ها می‌شود.

هنوز مشخص نشده که بازی FIFA 23‌ در چه تاریخی منتشر می شود؛ اما این مجموعه معمولا اوایل پاییز در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد.

جدیدترین اخبار بازی را در مج‌هنگ دنبال کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
منبع
VG247

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا