دنباله Game of Thrones با حضور جان اسنو ساخته می‌شود

شبکه HBO قصد ندارد به این زودی‌ها بی‌خیال دنیای داستان‌های ترانه یخ و آتش شود. این شبکه چند سال پیش مجموعه بازی تاج و تخت یا Game of Thrones را ساخت. پس از به پایان رسیدن این مجموعه، شبکه HBO اعلام کرد که روی ساخت پیش درآمد این سریال کار می‌کند که House of the Dragon یا خاندان اژدها نام دارد. امروز مشخص شد که دنباله Game of Thrones هم ساخته می‌شود.

طبق خبرهای منتشرشده، شبکه HBO در حال ساخت دنباله Game of Thrones است. این سریال پیرامون شخصیت محبوب جان اسنو رخ می‌دهد. خبر ساخت دنباله Game of Thrones توسط وب‌سایت The Hollywood Reporter منتشر شد. این وب‌سایت به این نکته هم اشاره کرد که کیت هرینگتون دوباره در نقش جان اسنو در این سریال جدید حاضر خواهد شد.

بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که کیت هرینگتون دو بار برای بازی کردن نقش جان اسنو نامزد دریافت جایزه امی شده بود.

جان اسنو در دنباله Game of Thrones
کیت هرینگتون در نقش جان اسنو در دنباله سریال بازی تاج و تخت حضور دارد

در فصل پایان بازی تاج و تخت مشخص شد که نام واقعی جان اسنو آئگون تارگارین است و وارث واقعی تخت آهنین خواهد بود. در حالی که هنوز هیچ‌چیز از داستان دنباله Game of Thrones نمی‌دانیم، احتمال دارد که شاهد شخصیت‌های زنده‌مانده این سریال باشیم. شاید شخصیت‌هایی مانند آریا استارک، سانسا استارک و برین تارث هم در دنباله Game of Thrones حضور داشته باشند.

خبر منتشرشده درباره دنباله بازی تاج و تخت نشان می‌دهد که هم‌اکنون هفت پروژه درباره داستان‌های بازی و تاج و دست در حال ساخت است.

اولین پروژه خاندان اژدها نام دارد که پیش درآمدی برای سریال بازی تاج و تخت است. این سریال ۳۰ مرداد اکران می‌شود.

یکی دیگر از این پروژه‌ها که هم‌اکنون در مرحله پیش‌ساخت قرار دارد، 10000Ships نام دارد. شبکه HBO اعلام کرد که در حال ساخت سه انیمیشن پیش‌درآمد برای بازی تاج و تخت است.

پروژه بعدی هم احتمالا تئاتری خواهد بود که اتفاقات آن ۱۶ سال قبل از داستان اصلی بازی تاج و تخت رخ می‌دهد.

اخبار مربوط به دنباله Game of Thrones در حالی منتشر شده که شبکه HBO هنوز این خبر را تائید نکرده است.

5/5 - (6 امتیاز)
منبع
The Hollywood Reporter

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا