نقش اصلی گلادیاتور ۲ مشخص شد

فیلم محبوب گلادیاتور در که حدود ۲۳ سال پیش اکران شد، پس از دو دهه صاحب دنباله می‌شود. موضوع جالب اینجاست که نقش اصلی گلادیاتور ۲ هم مشخص شد.

نقش اصلی گلادیاتور ۲

به گزارش The Hollywood Reporter،‌ پاول مسکال (Paul Mescal) که در سریال مردم عادی بازی کرده بود، به عنوان نقش اصلی گلادیاتور ۲ انتخاب شده است.

پاول مسکل به عنوان نقش اصلی گلادیاتور ۲ انتخاب شد.
پاول مسکل نقش اصلی گلادیاتور ۲ خواهد بود

بر اساس اطلاعات منتشرشده مسکل نقش لوسیوس را بازی می‌کند که فرزند لوسیا در فیلم گلادیاتور اول بود.

فیلم گلادیاتور که موفق به دریافت جایزه اسکار هم شد، داستان فردی به نام ماکسیموس را با بازی راسل کرو روایت می‌کرد. فردی که مجبور شد به گلادیاتور تبدیل شود. فیلم اول گلادیاتور توسط ریدلی اسکات ساخته شد که حالا قصد ساخت گلادیاتور ۲ را هم دارد.

داستان گلادیاتور 2

داستان فیلم گلادیاتور ۲ که البته هنوز اسم نهایی آن مشخص نیست، سال‌ها پس از قسمت اصلی رخ می‌دهد. در واقع سال‌ها از مرگ ماکسیموس گذشته و لوسیوس که در فیلم اول حضور داشت، اکنون به پسری جوان تبدیل شده است.

راسل کرو در نقش ماکسیموس در قسمت اول گلادیاتور
راسل کرو در نقش ماکسیموس در قسمت اول گلادیاتور

داستان فیلم گلادیاتور ۲ توسط دیوید اسکارپا نوشته می‌شود که قبلا داستان فیلم تمام پول‌های جهان را هم نوشته بود. او نویسنده فیلم جدید اسکات هم هست که ناپلئون بناپارت نام دارد.

فیلم اول گلادیاتور که سال ۲۰۰۰ اکران شد نقدهای بسیار مثبتی دریافت کرد و یکی از فیلم‌های خوش‌‌ساخت سینما به شمار می‌رود. فیلمی که در باکس آفیس به درآمد ۵۰۰ میلیون دلاری رسید. این فیلم نامزد دریافت ۱۲ جایزه اسکار شد و ۵ جایزه دریافت کرد که یکی از آن‌ها جایزه بهترین فیلم سال بود.

4.7/5 - (7 امتیاز)

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا