همه نکته‌های مخفی که از تیزر GTA 6 فهمیدیم

راک استار با انتشار تیزر GTA 6 اعلام کرد که اولین تریلر GTA 6 به‌زودی منتشر می‌شود. درحالی‌که به نظر می‌رسد این تصویر به نکته خاصی اشاره نمی‌کند، ما به نکته‌های جالب درباره این تیزر اشاره می‌کنیم.

درختان

در تصویر منتشرشده درختانی جلب‌توجه می‌کنند. درختان نخلی را در سمت چپ و راست تصویر مشاهده می‌کنیم. درختانی که می‌توانند به شهر Vice City اشاره کنند.

پرنده‌ها

در تصویر منتشرشده سه پرنده هم دیده می‌شود. خیلی‌ها می‌گویند که این سه پرنده به موجود سه شخصیت قابل بازی یا حتی بازی کردن Co-op به‌صورت سه‌نفره اشاره می‌کنند. حتی گروهی از کاربران می‌گویند که این سه پرنده نمادی از آهنگ Three Little Birds باب مارلی هستند. این احتمال هم وجود دارد که باب مارلی در این بازی نقش پررنگی داشته باشد.

آسمان و رنگ‌ها

تصویر منتشرشده به نظر غروب یا طلوع خورشید را نشان می‌دهد. البته کمی رنگ تصویر به بنفش هم می‌خورد.

شکل عکس

پوستر تیزر GTA 6
پوستر تیزر GTA 6

راک استار تصویر را به‌صورت مربعی منتشر کرده و به‌صورت مستطیلی منتشر نکرده است. اکثر تصاویری که سازندگان بازی در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنند مربعی نیست. اکثر تصاویر با وضوح تصویر ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل منتشر می‌شوند و نسبت تصویر ۱۶:۹ دارند. با این حال تصویری که راک استار منتشر کرده، چنین نیست.

4.5/5 - (8 امتیاز)

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا