فروش نگهبانان کهکشان ۳ در روز افتتاحیه از ۲۸۲ میلیون دلار گذشت

فروش نگهبانان کهکشان ۳ در روز افتتاحیه در جهان از ۲۸۲ میلیون دلار عبور کرد. فروش داخل آمریکای این فیلم هم توانست به ۱۶۸ میلیون دلار برسد.

فروش نگهبانان کهکشان ۳ در روز افتتاحیه رکورد زد!

فروش افتتاحیه Guardians of the Galaxy Vol. 3 در کشور چین هم جالب توجه بود. این فیلم توانست به فروش ۲۸٫۱ میلیون دلاری دست پیدا کند. فروش نگهبانان کهکشان ۳ در روز افتتاحیه در بریتانیا هم از ۱۴٫۷ میلیون دلار گذشت. این فیلم در کره جنوبی ۱۳٫۶ میلیون دلار و در مکزیک هم ۱۳ میلیون دلار فروش داشت. نگهبانان کهکشان بخش ۳ در کشور فرانسه با فروش ۸٫۲ میلیون دلاری در زمان افتتاحیه مواجه شد.

تصویر 01 از فیلم نگهبانان کهکشان ۳

جدیدترین قسمت از مجموعه نگهبانان کهکشان، سی‌ودومین فیلم از مجموعه فیلم‌های ابرقهرمانی دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود. فیلمی که در سینماهای IMAX هم بسیار محبوب بود و توانست ۲۵ میلیون دلار فروش داشته باشد. در واقع این فیلم پرفروش‌ترین فیلم سینماهای IMAX تا اینجای سال ۲۰۲۳ بوده است.

برای مقایسه بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که فروش قسمت اول نگهبانان کهکشان که در ۲۰۱۴ اکران شد، به ۷۷۳ میلیون دلاری رسید. فروش قسمت دوم هم در سرتاسر دنیا به ۸۶۳ میلیون دلار رسید.

تصویر 02 از فیلم نگهبانان کهکشان ۳

انتظار می‌رود که فروش نگهبانان کهکشان ۳ بتواند از دو نسخه قبلی بیشتر باشد. همچنین به نظر می‌رسد که Guardians of the Galaxy Vol. 3 یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های مارول پس از انتقام جویان باشد.

در نظر داشته باشید که نقد فیلم Guardians of the Galaxy 3 را می‌توانید در مج‌هنگ بخوانید. انتظار می‌رود که فروش این فیلم در باکس آفیس این هفته خیره کننده باشد.

5/5 - (3 امتیاز)
منبع
Variety

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا