بازی Hitman: World of Assassination معرفی شد

بازی هیتمن ۳ از مدتی دیگر به نام Hitman: World of Assassination تغییر نام خواهد داد. بازی Hitman: World of Assassination قرار است سه نسخه Hitman 2 ،Hitman و Hitman 3 را در قالب یک مجموعه ارائه دهد.

بازی Hitman: World of Assassination

استودیوی IO Interactive اعلام کرد که بازی هیتمن ۳ از تاریخ ۲۶ ژانویه به Hitman: World of Assassination تغییر نام خواهد داد.

قسمت اول این مجموعه جدید از سری هیتمن در سال ۲۰۱۵ شکل گرفت و ما را با دنیای قاتل‌ها آشنا کرد. از آن سال به بعد، زیر بنای جدیدی برای مجموعه بازی‌های هیتمن شکل گرفت و نسخه‌های بعدی هم بر اساس همین زیر بنا شکل گرفتند.

استودیوی IO Interactive می‌گوید:

«امروز خیلی خوشحالیم که یکسری تغییرات در این مجموعه بازی‌ها را اعلام کنیم. تغییراتی که باعث می‌شود به‌راحتی به سه بازی هیتمن دسترسی داشته باشید. از تاریخ ۲۶ ژانویه بازی هیتمن ۳ به نام Hitman: World of Assassination تغییر نام خواهد داد. این بازی شامل هیتمن ۱ و هیتمن ۲ می‌شود. افرادی هم که بازی هیتمن ۳ را خریده‌اند، در قالب یک به‌روزرسانی رایگان می‌توانند به Hitman: World of Assassination دسترسی داشته باشند.»

تمام مراحل بازی Hitman: World of Assassination
تمام مراحل بازی Hitman: World of Assassination

بازی Hitman: World of Assassination خرید این مجموعه بازی‌ها را برای گیمرهای جدیدتر راحت می‌کند.

بهترین بازی های گودزیلا؛ ۱۰ بازی برای طرافداران محبوب‌ترین هیولای تاریخ
بیشتر بخوانید

بر اساس اطلاعات منتشرشده، بازی Hitman: World of Assassination با قیمت ۷۰ دلار راهی بازار می‌شود که شامل بازی‌های هیتمن ۳، هیتمن ۱ نسخه Game of the Year Access Pass و هیتمن ۲ نسخه Standard Access Pass می‌شود.

بازی Hitman: World of Assassination نسخه Deluxe
بسته Deluxe برای بازی Hitman: World of Assassination

بازی Hitman: World of Assassination یک بسته اضافی دلوکس هم با قیمت ۳۰ دلار خواهد داشت. این بسته شامل هیتمن ۳ نسخه Deluxe Pack، هیتمن ۳ Seven Deadly Sins Collection و هیتمن ۲ Expansion Access Pack می‌شود.

جدیدترین اخبار بازی را در مج‌هنگ دنبال کنید.

4.2/5 - (5 امتیاز)
منبع
Gematsu

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا