بازی فیلم ترسناک Barbarian ساخته می‌شود

فیلم ترسناک Barbarian که یکی از فیلم‌های به‌یادماندنی در سال‌های اخیر به شمار می‌رود، به بازی تبدیل می‌شود.

فیلم Barbarian داستان زن جوانی را روایت می‌کند که به دلیل پر بودن اتاق‌های هتل، خانه‌ای اجاره کرده است. او تنها در این خانه به سر می‌برد و از همین‌جا هم همه اتفاقات شروع می‌شود. همین اتفاقات و روند داستانی جذاب فیلم باعث شده که بازی آن هم در دست ساخت قرار بگیرد.

بازی فیلم ترسناک Barbarian به‌صورت چندنفره خواهد بود

بازی فیلم ترسناک Barbarian را استودیوی بازی‌سازی Division3 Entertainment خواهد ساخت؛ بازی‌ای که برای کنسول‌های بازی و کامپیوترهای شخصی راهی بازار خواهد شد. در حال حاضر گفته شده که بازی فیلم ترسناک Barbarian به‌صورت چندنفره دنبال می‌شود؛ اما قابلت تجربه به‌صورت تک‌نفره هم دارد. البته که مشخص شده داستان بازی بسیار وسیع‌تر از داستان فیلم است و شخصیت‌های زیادی را هم شامل می‌شود.

موضوعی که باید به آن اشاره کنیم این است که در بازی فیلم ترسناک Barbarian داستان فیلم دقیقا روایت نمی‌شود و بازی روایت جدید و متفاوتی خواهد داشت.

5/5 - (1 امتیاز)
منبع
Engadget

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا