مدیرعامل بخش پلی‌استیشن، پس از ۳۰ سال از سونی جدا می‌شود

جیم رایان، مدیرعامل بخش سرگرمی‌های تعاملی (Sony Interactive Entertainment) و بخش پلی‌استیشن سونی، پس از ۳۰ سال کار در این مجموعه، بازنشسته می‌شود.

سونی با اعلام این خبر گفت که هیروکی توتوکی، مدیر ارشد مالی این شرکت، تا زمانی که مدیرعامل جدیدی برای بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی انتخاب شود، مسئولیت‌های رایان را به عهده می‌گیرد. توتوکی از طرف سونی مسئول شده که مدیرعامل جدیدی برای بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی انتخاب کند.

جیم رایان، مدیرعامل بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی
جیم رایان، مدیرعامل بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی

جیم رایان در ابتدا در سال ۱۹۹۴ به بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی واحد اروپا پیوست و از آن زمان به سمت‌های مدیریتی مختلفی در سونی داشته است. از جمله سمت‌های او می‌توانیم به رییس بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی واحد اروپا، مدیر فروش جهانی بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی و رییس Sony Interactive اشاره کنیم. از سال ۲۰۱۸ میلادی به بعد هم به‌عنوان مدیرعامل بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی فعالیت می‌کرد.

رایان درباره بازنشستگی خودش می‌گوید:

«پس از ۳۰ سال تصمیم گرفتم که از بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی در بهار ۲۰۲۴ جدا شوم. این شرکت و کاری که در آن انجام دادم برای من بسیار ارزشمند بود. با انسان‌های بزرگی کار کردم و پس از اروپا در آمریکا کار کردم. باعث افتخار من است که محصولاتی راهی بازار کردیم که میلیون‌ها نفر از آن‌ها استفاده و به آن‌ها دسترسی پیدا کردند. پلی‌استیشن همیشه بخش بزرگی از زندگی من خواهد بود و من به آینده آن بسیار خوش‌بین هستم.»

4.5/5 - (2 امتیاز)
منبع
Gematsu

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا