فیلم جدید جانی دپ در راه است؛ دپ پس از ۲۵ سال کارگردانی می‌کند

فیلم جدید جانی دپ پس از ۲۵ سال در حال ساخت است. در واقع دپ پس از ۲۵ سال قصد دارد اولین فیلم خودش را کارگردانی کند. فیلم جدید جانی دپ اولین فیلمی است که او در قرن ۲۱ می‌سازد.

فیلم جدید جانی دپ یک زندگی‌نامه است

فیلم جدید جانی دپ با عنوان Modigliani نام دارد. فیلمی که قرار است به زندگی‌نامه آمادئو مودیلیانی بپردازد. آمادئو مودیلیانی نقاش و مجسمه‌ساز ایتالیایی که در سن ۳۵ سالگی بر اثر استفاده بیش از اندازه الکل و مواد مخدر درگذشت.

تهیه‌کننده فیلم Modigliani هم آل پاچینو و بری نویدیی خواهند بود. ماجرای این فیلم داستان آمادئو مودیلیانی را در پاریس روایت می‌کند و ماجرای فیلم هم در سال ۱۹۱۶ رخ می‌دهد.

آل پاچینو هم درباره این فیلم و همکاری با جانی دپ می‌گوید:

چند سالی است که با دپ در این پروژه همکاری می‌کنم و روند فیلم‌برداری آن هم در بهار سال ۲۰۲۳ شروع خواهد شد.

فیلم جدید جانی دپ اول اقدام او پس از به‌پایان رسیدن ماجرای دادگاه او از همسر سابقش است. او در این دادگاه جنجال‌برانگیز پیروز شد و باید مبلغ ۵۰ میلیون دلار غرامت دریافت کند.

دادگاه جانی دپ و امبر هرد

البته باید بگوییم که دپ در کنار کارگردانی این فیلم قرار است در نقش لوئی پانزدهم هم بازی کند که توسط کارگردانی فرانسوی ساخته می‌شود. روند فیلم‌برداری این فیلم از اواخر جولای شروع شد. این فیلم اولین حضور دپ در سینما پس از سه سال دوری بود.

بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که دپ در کنار این‌که در فیلم‌های زیادی بازی کرده، تهیه‌کننده ۱۰ فیلم‌ هم بوده که شامل فیلم‌های Hugo در سال ۲۰۱۱ و فیلم Crock of Gold: A Few Rounds with Shane MacGowan در سال ۲۰۲۰ می‌شود.

فیلم جدید جانی دپ درباره آمادئو مودیلیانی

شایعات جدیدتر هم به این موضوع اشاره می‌کنند که شاید جانی دپ ۵۹ ساله که به دلیل دادگاهی که به آن اشاره کردیم از مجموعه فیلم‌های Fantastic Beasts کنار گذاشته شده بود، شاید دوباره این فیلم‌ها اضافه شود.

چند روز پیش انیمیشن کنگفو پاندا ۴ معرفی شد و حتی مشخص شد که سونیک ۳ هم دو سال دیگر اکران می‌شود.

5/5 - (6 امتیاز)
منبع
Variety

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا