لیدی گاگا در نقش هارلی کوئین به فیلم جوکر ۲ اضافه می‌شود

چند وقت پیش نام فیلم جوکر ۲ اعلام شد و مشخص شد که واکین فینیکس در حال خواندن فیلم‌نامه آن است. کارگردان و نویسنده جوکر ۲ هم تاد فیلیپس است که قسمت اول این فیلم را ساخته بود.

در جدیدترین خبرها از فیلم جوکر ۲ مشخص شده که لیدی گاگا هم در این فیلم در نقش هارلی کوئین حضور دارد. گزارش‌های جدید می‌گوید که مذاکره لیدی گاگا با سازندگان فیلم در مراحل ابتدایی قرار داشته و هنوز اطلاعاتی از روند داستان و شخصیت هارلی کوئین منتشر نشده است.

لیدی گاگا در نقش هارلی کوئین

با توجه به چیزی که در داستان‌های کمیک روایت شده، جوکر رابطه‌ای بدلحن و خشن با هارلی کوئین دارد، اما هارلی به شکل عجیبی عاشق جوکر می‌شود. موضوع اینجاست که هارلی به عنوان روان‌پزشک جوکر در تیمارستان آرکهام فعالیت می‌کرد. هارلی به‌قدری عاشق جوکر می‌شود که حتی به دستیار او تبدیل می‌شود.

هنوز نمی‌دانیم که کدام‌یک از شخصیت‌های دنیای DC‌ در این فیلم حضور دارند و باید منتظر خبرهای بیشتر باشیم. البته هنوز حضور لیدی گاگا در جوکر ۲ قطعی نشده است.

بد نیست بگوییم که هارلی کوئین هم‌اکنون در دنیای فیلم‌های DC‌ فیلم‌های خودش را دارد. نقش هارلی کوئین را مارگو رابی بازی می‌کنید. او سال ۲۰۲۱ در فیلم The Suicide Squad هم بازی کرد.

آیا جوکر ۲ فیلمی موزیکال خواهد بود؟

شایعه حضور لیدی گاگا در جوکر ۲ همه ماجرا نیست. زمانی که شرکت وارنر تصمیم گرفت فیلم‌ جوکر را بسازد، چیزی فراتر از آن جوکری بود که قبلا دیده بودیم. جوکر در این فیلم شخصیتی تاریک و بدخلق دارد؛ شخصیتی که از روی فیلم‌های Taxi Driver‌ و Kings of Comedy‌ الهام گرفته شده بود.

لیدی گاگا در جوکر ۲ | تصویر اول

حالا شایعه شده که جوکر ۲ احتمالا فیلمی موزیکال خواهد بود. شاید حضور لیدی گاگا در این فیلم و اینکه قبلا فیلم A Star Is Born را بازی کرده بود، دلیل شکل‌گیری این شایعه باشد.

البته بخشی از شایعات می‌گویند که دلیل موزیکال بودن جوکر ۲ جلوگیری از خلق یک دنباله بد است. البته که موزیکال شدن فیلم جوکر ۲ می‌تواند حاشیه‌های این فیلم درباره ترکیب سبک‌های مختلف را زیاد کند و حتی می‌تواند دلیلی بر منحصربه‌فرد بودن دنبال جوکر باشد.

5/5 - (6 امتیاز)
منبع
The Hollywood Reporter

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا