تاریخ پخش سریال Last of Us مشخص شد

شبکه HBO تاریخ پخش سریال Last of Us را تایید کرد. این سریال اوایل سال ۲۰۲۳ پخش می‌شود. به گفته شکبه HBO، سریال The Last of Us در تاریخ ۱۵ ژانویه ۲۰۲۳ یا ۲۵ دی ماه ۱۴۰۱ پخش خواهد شد.

سریال Last of Us را که از روی مجموعه بازی‌های The Last of Us ساخته می‌شود، اشخاص مختلفی کارگردانی کرده‌اند. یکسری از قسمت‌ها توسط جرمی وب کارگردانی شده و یکسری از قسمت‌ها هم توسط علی عباس، کانتمیر بالاگو و نیل دراکمن (سازنده بازی‌های Last of Us) کارگردانی شده است.

پدرو پاسکال در نقش جوئل در سریال The Last of Us
پدرو پاسکال در نقش جوئل در سریال The Last of Us

بازیگران سریال Last of Us

در سریال Last of Us بازیگران مطرحی را مشاهده خواهید کرد. پدرو پاسکال در نقش جوئل حضور دارد و بلا رمزی هم نقش الی را ایفا می‌کند. گابریل لونا را در این سریال در نقش تامی و نیک آفرمن را هم در نقش بیل خواهید دید.

تروی بیکر و اشلی جانسون صدا پیشه شخصیت‌های جوئل و الی در مجموعه بازی‌های The Last of Us هم در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند؛ اما هنوز اطلاعی از نقش آن‌ها نداریم.

چند وقت پیش هم تیزر سریال The Last of Us منتشر شد که می‌توانید آن را در مج‌هنگ ببینید.

4.3/5 - (3 امتیاز)
منبع
VG247

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا