همه چیز درباره بازی Lies of P ؛ پینوکیوی ترسناک

امروز تاریخ عرضه Lies of P مشخص شد. این بازی نقش آفرینی سولزلایک در مردادماه برای ایکس باکس سری ایکس و اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی منتشر می‌شود. بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که بازی Lies of P در زمان عرضه روی سرویس ایکس باکس گیم پس هم منتشر می‌شود. در مج‌هنگ می‌خواهیم شما را با این بازی بیشتر آشنا کنیم.

یکی از دشمنان بازی Lies of P

بازی پینوکیو؛ ترسناک و دلهره‌آور

در بازی Lies of P در نقش پینوکیو قرار می‌گیرد؛ پینوکیویی که با هر چیزی که سر راهش قرار می‌گیرد، مبارزه می‌کند. اما نباید از کسی انتظار کمک داشته باشد و نباید هم به کسی اعتماد کند. موضوع جالب اینجاست که پینوکیو برای اینکه روزی به انسان تبدیل شود، باید به همه دروغ بگوید.

بازی Lies of P از روی داستان معروف پینوکیو ساخته شده؛ اما با المان‌های نقش‌آفرینی ترکیب شده و گیم‌پلی شبیه به بازی‌های سولزلایک دارد. بازی در دنیایی بسیار تاریک در جریان است. شهر زیبایی که انسان‌ها در آن زندگی می‌کردند از بین رفته و ترس و وحشت همه‌جا را فرا گرفته است.

یکی از شخصیت های بازی Lies of P

داستان بازی Lies of P

بازی داستانی بسیار تاریک دارد که داستان پینوکیو را به شکلی جدید روایت می‌کند. فضای گرافیکی بازی کاملا تاریک و کمی دلهره‌آور طراحی شده است.

بازی در شهری به نام Krat در قرن ۱۹ و اوایل قرن ۲۰ جریان دارد. بازی به‌صورتی طراحی شده که چندین پایان خواهد داشت و روند بازی با توجه به دروغ‌هایی که گفته می‌شود تغییر می‌کند.

محیط های بازی بازی Lies of P

سلاح‌های منحصربه‌فرد

بازی از سیستم ساخت سلاح هم استفاده می‌کند. شما می‌توانید سلاح‌های مختلف را با هم ترکیب کنید و چیز جدیدی خلق کنید. با هر تغییری می‌توانید یک سلاح داشته باشید و در آخر می‌توانید به ترکیب دلخواه و سلاح قدرتمند خودتان دست پیدا کنید.

بازی Lies of P جوی تاریک و نسبتا ترسناک دارد.

عروسک قاتل

درحالی‌که پینوکیو به عروسک به شمار می‌رود، از قدرت‌های خاصی بهره می‌برد. شما می‌توانید بخش‌های مختلف پینوکیو را عوض کنید و مهارت‌های بیشتری به آن اضافه کنید. این ویژگی باعث می‌شود که پینوکیو در مبارزه‌ها قوی‌تر عمل کند.


این مقاله به‌مرور زمان و با انتشار اخبار بیشتر از این بازی به‌روزرسانی می‌شود؛ پس این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا