اکران مجدد ارباب حلقه‌ها بازگشت پادشاه و فروشی قابل توجه

فیلم «ارباب حلقه‌ها: بازگشت پادشاه» به مناسبت سالگرد ۲۰ سالگی، دوباره در سینماها اکران شد. اکران مجدد ارباب حلقه‌ها بازگشت پادشاه با رکورد جالبی در باکس آفیس هم همراه بود. در اکران مجدد ارباب حلقه‌ها بازگشت پادشاه شاهد فروش ۱٫۱ میلیون دلاری این فیلم بودیم. این فروش فقط در روز پنج شنبه ۱۳ آوریل (۲۴ فروردین) رخ داد؛ فروشی که برای فیلمی بیست‌ساله فوق‌العاده به نظر می‌رسد.

اکران مجدد ارباب حلقه‌ها بازگشت پادشاه

آراگورن در اکران مجدد ارباب حلقه‌ها بازگشت پادشاه

به گزارش وب‌سایت IndieWire فقط فیلم Super Mario Bros بود در این روز توانست فروش بیشتری از اکران مجدد ارباب حلقه‌ها بازگشت پادشاه به جا بگذارد. موضوع جالب اینجاست که اکران دوباره ارباب حلقه‌ها: بازگشت پادشاه فروشی بیشتر از فیلم‌های Air با ۹۸۲ هزار دلار فروش، Renfield با ۹۰۰ هزار دلار فروش و The Pope’s Exorcist با ۸۵۰ هزار دلار فروش بود.

باید بگوییم که روز پنجشنبه هیچ‌وقت روز قدرتمندی در باکس آفیس نبوده و معمولا فیلم‌ها فروش بهتری را در روزهای جمعه و شنبه تجربه می‌کنند. با این حال اکران مجدد ارباب حلقه‌ها: بازگشت پادشاه توانست از بسیاری فیلم‌های جدید بیشتر شود. فیلمی که پس از دو دهه دوباره در سینما‌ها اکران شد.

قهرمان های فیلم ارباب حلقه ها بازگشت پادشاه

استقبال از اکران مجدد ارباب حلقه‌ها بازگشت پادشاه باعث شد که این پخش مجدد این فیلم تا تاریخ ۲۰ آوریل یا ۳۱ فروردین‌ماه ادامه پیدا کند. با این حساب شاهد فروش بیشتر این فیلم در باکس آفیس خواهیم بود.

فیلم ارباب حلقه‌ها: بازگشت پادشاه برنده ۱۱ جایزه اسکار شد که شامل بهترین فیلم و بهترین کارگردانی هم شد. سه‌گانه ارباب حلقه‌ها توسط پیتر جکسون ساخته شد که پس از این فیلم‌ها سه‌گانه هابیت را هم ساخت.

4.8/5 - (10 امتیاز)
منبع
GameSpot

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا