فصل سوم مندلورین اوایل ۲۰۲۳ پخش می‌شود

در مراسم Star Wars Celebration مشخص شد که فصل سوم مندلورین در فوریه سال ۲۰۲۳ از سرویس دیزنی پلاس پخش می‌شود. در این مراسم مشخص شد که سریال Ahsoka هم در سال ۲۰۲۳ پخش خواهد شد.

در این مراسم تیزری کوتاه از هم فصل سوم مندلورین منتشر شد؛ البته هنوز به‌صورت رسمی پخش نشده و فقط افرادی که در این مراسم حضور داشتند، آن را تماشا کرده‌اند.

گفته شده در این تریلر صحنه‌هایی وجود دارد که در آن مندو با عواقب برداشتن کلاه خودش رو‌به‌رو می‌شود. همچنین مشخص شد که در فصل سوم «کتی سکف»‌ (Katee Sackhoff) دوباره در نقش Bo-Katan Kryze حضور خواهد داشت.

در پایان فصل دوم سریال مندلورین دیدیم که دو شخصیت مندو و گروگو از هم جدا شدند و لوک اسکای واکر وظیفه آموزش گروگو را به عهده گرفت؛ اما در قسمت‌های پایانی سریال کتاب بوبا فت مشاهده کردیم که گروگو انتخاب کرد که پیش مندو برگردد.

آیا سونی پارامونت را می‌خرد؟
بیشتر بخوانید

در قسمت‌های انتهایی سریال «کتاب بوبا فت» (The Book of Boba Fett) هم دیدیم که مندلورین یا مندو به همراه دوست کوچکش گروگو ماجراهای جدیدی را برای فصل سوم در پیش خواهند داشت.

باید به این موضوع اشاره کنیم که مندو از جامعه سایر مندلورین‌ها ترد شد و دلیل آن هم برداشتن کلاهش پیش افراد غریبه بود. مندو همچنان «شمشیر تاریک»‌ (Darksaber) را در اختیار دارد. سلاحی که در پایان فصل دوم سریال به دست آورد.

4/5 - (1 امتیاز)
منبع
Variety

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا