تریلر بازی کاپیتان آمریکا و بلک پنتر را ببینید

امروز بازی کاپیتان آمریکا و بلک پنتر توسط استودیوی Skydance New Media معرفی شد. البته هنوز اطلاعاتی زیادی از این بازی منتشر نشده و حتی تاریخ عرضه و پلتفرم‌های آن هم مشخص نیست. با این حال اولین تریلر بازی کاپیتان آمریکا و بلک پنتر منتشر شد که در ادامه می‌توانید آن را ببینید:

تریلر بازی کاپیتان آمریکا و بلک پنتر چه چیزی به ما می‌گوید

این تریلر سینمایی که به‌صورت از پیش رندر شده است، گیم‌پلی بازی را نشان نمی‌دهد. تریلر شهر پاریس را نشان می‌دهد که به اشغال نیروهای نازی درآمده است. در ادامه سپر کاپیتان آمریکا و بلک پنتر را مشاهده می‌کنید که در حال مبارزه است.

همان‌طور که گفتیم هنوز اطلاعات زیادی درباره این بازی نداریم. در آینده قطعا تاریخ عرضه و پلتفرم‌های این بازی مشخص می‌شود و حتی با صداپیشه‌های این شخصیت‌ها هم آشنا خواهیم شد.

باید به این موضوع اشاره کنیم که به نظر می‌رسد مارول قصد دارد در دنیای ویدیو گیم هم مثل دنیای سینمایی مارول عمل کند و بازی های متعددی را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد. شایعه شده که شرکت الکترونیک آرتز هم در سال ساخت یک بازی آیرون من است. سونی هم بازی اسپایدر من ۲ را در دست ساخت دارد.


جدیدترین‌های تریلر بازی ۲۰۲۲ را در مج‌هنگ دنبال کنید.

4/5 - (3 امتیاز)

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا