مایکل بی جردن در فیلم رینبو سیکس بازی می‌کند

مایکل بی جردن در فیلم رینبو سیکس (Rainbow Six) بازی خواهد کرد. رینبو سیکس در اصل کتابی نوشته تام کلنسی است که از روی آن بازی‌های متعددی هم ساخته شده است.

فیلم رینبو سیکس

به گزارش وب‌سایت Hollywood Reporter، مایل بی جردن در حالی در فیلم رینبو سیکس بازی می‌کند که این فیلم را چاد استاهلسکی کارگردانی می‌کند که مجموعه فیلم‌های جان ویک را ساخته بود.

مایکل بی جردن در فیلم رینبو سیکس بازی

مایکل بی جردن در فیلم رینبو سیکس نقش جان کلارک را ایفا می‌کند. همان شخصیتی که او سال ۲۰۲۱ در فیلم Without Remorse بازی کرده بود که از روی یکی دیگر از کتاب‌های تام کلنسی ساخته شده بود.

مایکل بی جردن در فیلم Without Remorse
مایکل بی جردن در فیلم Without Remorse

هنوز اطلاعات بیشتری درباره داستان فیلم رینبو سیکس منتشر نشده است. همان‌طور که گفتیم کتاب‌های رینبو سیکس باعث خلق بازی‌های ویدئویی محبوبی شدند که آخرین نسخه آن Rainbow Six Siege نام دارد.

جدیدترین فیلم چاد استاهلسکی جان ویک ۴ خواهد بود که سال جاری میلادی اکران می‌شود. پس از آن هم فیلم Ghost of Tsushima را کارگردانی می‌کند که از روی بازی‌ای با همین نام ساخته می‌شود.

مایکل بی جریدن به‌واسطه بازی در مجموعه فیلم‌های Creed شناخته شد و در فیلم بلک پنتر سال ۲۰۱۸ هم در نقش Erik Killmonger بازی کرد.

جدیدترین اخبار فیلم و سریال را در مج‌هنگ دنبال کنید.

4.2/5 - (6 امتیاز)
منبع
GameSpot

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا