گیم پس خانواده و دوستان معرفی شد

مایکروسافت اولین اطلاعات از سرویس گیم پس خانواده و دوستان (Xbox Game Pass Friends and Family) را منتشر کرد. این سرویس جدید در حال حاضر فقط در کشورهای ایرلند و کلمبیا فعال شده است.

مایکروسافت در مرداد اعلام کرد که قصد دارد سرویس گیم پس را گسترش دهد و حالا از سرویس گیم پس خانواده و دوستان رونمایی کرد. این سرویس جدید همه امکانات سرویس گیم پس آلتیمیت را دارد و شامل بازی‌های کامپیوتر، کنسول و سرویس ابری ایکس باکس می‌شود.

قیمت گیم پس خانواده

قیمت سرویس گیم پس دوستان و خانواده در کشور ایرلند ۲۱٫۹۹ یورو است. البته قیمت این سرویس در کشورهای مختلف متفاوت خواهد بود.

در این سرویس، یک نفر که در واقع صاحب سرویس محسوب می‌شود، حق اشتراک را پرداخت می‌کند و می‌تواند افراد مختلف را به آن اضافه یا آن‌ها را حذف کند.

برای اینکه به صاحب اکانت گیم پس دوستان خانواده تبدیل شوید، باید از فروشگاه دیجیتالی مایکروسافت استفاده کنید. پس از ساخت حساب کاربری گیم پس خانواده و دوستان می‌توانید افراد مختلف را به آن اضافه کنید.

پوستر سرویس گیم پس

شرایط استفاده از گیم پس خانواده

صاحب اصلی اکانت گیم پس خانواده و دوستان می‌توانند تا چهار نفر را دعوت کند. این تعداد در کل سال حداکثر ۸ نفر است. کاربران در لحظه می‌توانند فقط عضو یک خانواده باشند و نمی‌توانند در چند سرویس خانواده و دوستان عضو شوند. همچنین کاربران در سال فقط دو بار می‌توانند گروهشان را تغییر دهند. این موضوع شامل خارج شدن از یک گروه و اضافه شدن به همان گروه هم می‌شود.

اگر می‌خواهید دوستانتان را به حساب اشتراک گیم‌پس یا اشتراک گلد اضافه کنید، پس از وارد شدن به گیم پس خانواده و دوستان باید حساب خودتان را به حساب اصلی تبدیل کنید و مدت‌زمان باقی‌مانده به‌صورت خودکار به اعضای گروه منتقل می‌شود. البته زمان باقی‌مانده در گیم پس فمیلی کمتر می‌شود.

پوستر گیم پس آلتیمیت

به‌طور مثال اگر ۳۰ روز از اشتراک گیم پس آلتیمیت شما باقی‌مانده باشد، با عضویت در سرویس خانواده و دوستان مدت‌زمان این سرویس به ۱۸ روز کاهش پیدا می‌کند. اگر ۳۰ روز اشتراک معمولی گیم پس داشته باشید، با تبدیل کردن آن به سرویس خانواده و دوستان به ۱۲ روز گیم پس خانواده و دوستان دسترسی خواهید داشت.

مایکروسافت چند روز پیش اعلام کرد که پس از نهایی شدن خرید اکتیویژن بلیزارد، بازی کال اف دیوتی به گیم پس اضافه می‌شود.

4.3/5 - (3 امتیاز)
منبع
VG247

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا