تریلر گیم پلی Need for Speed Unbound را ببینید

شرکت الکترونیک آرتز به همراه استودیوی بازی‌سازی Criterion Games تریلر گیم پلی Need for Speed Unbound را منتشر کردند. باید به این موضوع اشاره کنیم که تمرکز تریلر گیم پلی Need for Speed Unbound بیشتر روی افکت‌های رانندگی و جلوه‌های بصری خاص این بازی است.

سازندگان بازی درباره این تریلر گفته‌اند:

«ما می‌خواستیم که سبک هنری خاصی را که با فضای گیم پلی بازی همخوانی داشته باشد خلق کنیم. این فضای گرافیکی جدید نسبت به کارهایی که بازیکنان انجام می‌دهند خلق شده و تجربه آن‌ها را ارتقا خواهد بخشید. ما می‌خواستیم در بازی نید فور استید آنبالند بازیکنان به سطح جدیدی از VFX و جلوه‌های بصری برسند؛ چیزی که ما آن را Tags نام‌گذاری کردیم.»

تصویری از گیم پلی Need for Speed Unbound
تصویری از گیم پلی Need for Speed Unbound

بازیکنان با فعالیت‌هایی که در بازی انجام می‌دهند مقدار مشخصی Tags به‌دست می‌آورند. Tags را می‌توانید با انجام دادن کارهایی مثل دریفت کردن، پریدن و حتی شخصی‌سازی اتومبیل به‌دست بیاورید. به‌واسطه Tags اتومبیل شما به یک هنرمند تبدیل می‌شود و شهر هم محل هنرنمایی شما خواهد بود.

علاوه بر Tags کاربران می‌توانند سلیقه شخصی خودشان را هم روی اتومبیل‌ها اعمال کنند و می‌توانند جزییات آن‌ها را تغییر دهند. شما به قطعات مشخصی از اتومبیل‌ها دسترسی خواهید داشت و می‌توانید به شکل‌های مختلفی خودروی خودتان را شخصی‌سازی کنید.

بازی Need for Speed Unbound در ۱۱ آذرماه راهی بازار می‌شود.

تریلر گیم پلی Need for Speed Unbound

در ادامه می‌توانید تریلر گیم پلی Need for Speed Unbound را مشاهده کنید. این تریلر The World is Your Canvas نام دارد.

در ادامه می‌توانید بخش‌های کوتاهی از گیم پلی Need for Speed Unbound را ببینید:

4.4/5 - (7 امتیاز)

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا