اساسین کرید میراژ (Assassin’s Creed Mirage) در راه است

گزارش‌های جدید می‌گویند که قسمت جدید مجموعه بازی‌های اساسین کرید با نام اساسین کرید میراژ در راه است. بر اساس اطلاعاتی که یوتیوبری به نام J0nathan منتشر کرده، بازی اساسین کرید میراژ سال ۲۰۲۳ منتشر می‌شود.

به‌روزرسانی ۲: تریلر اساسین کرید میراژ را حتما ببینید و اطلاعات رسمی بازی را مطالعه کنید.

به‌روزرسانی: یوبی سافت رسما بازی اساسین کرید میراژ را تایید کرد. این شرکت اعلام کرد که اولین اطلاعات از این بازی ۱۹ شهریور منتشر خواهد شد.

اولین تصویر رسمی از بازی اساسین کرید میراژ

اساسین کرید میراژ در چه زمانی رخ می‌دهد؟

بازی اساسین کرید میراژ هم‌اکنون با اسم رمز Rift در حال ساخت است و داستان آن در شهر بغداد رخ می‌دهد. انتظار می‌رود که بازه زمانی بازی بین سال‌های ۸۶۰ تا ۸۷۰ پس از میلاد باشد.

وب‌سایت بلومبرگ قبلا گزارش داده بود که قهرمان اصلی اساسین کرید جدید «بسیم» (Basim) خواهد بود که او را قبلا در Assassin’s Creed Valhalla دیده بودیم. همچنین گفته شده بود که این بازی به بزرگی قسمت‌های گذشته مانند Valhalla نیست. این بازی به‌عنوان یک نسخه الحاقی برای Valhalla در حال ساخت بود؛ اما بعدا به بازی مستقلی تبدیل شد. در این بازی در نقش جوانی‌های بسیم قرار می‌گیریم.

بسیم در بازی اساسین کرید والهالا
بسیم در Assassin’s Creed Valhalla

گزارش‌های جدید می‌گویند که در بازی اساسین کرید میراژ دوباره با ویژگی Eagle Vision روبه‌رو می‌شویم. گیم‌پلی بازی هم ساده‌تر می‌شود، المان‌های نقش‌آفرینی کمتر شده‌اند و سیستم انتخاب دیالوگ‌ها هم در بازی وجود ندارد.

همچنین مشخص شده در این بازی فقط یک شهر وجود دارد و خبری از چندین شهر نیست. موضوعی که نشان می‌دهد اساسین کرید میراژ در ابعاد کوچک‌تری در حال ساخت است.

تصویر لو رفته از بازی اساسین کرید میراژ

تصویر لو رفته از بازی اساسین کرید میراژ
تصویر لو رفته از Assassin’s Creed Mirage

تصویر بالا هم همزمان با سایر شایعات منتشرشده از بازی Assassin’s Creed Mirage لو رفته است. تصویری که نشان می‌دهد بازی احتمالا با قسمت اول مجموعه بازی‌های اساسین کرید شباهت دارد.

در بخش دیگری از این گزارش گفته شده که یوبی سافت در حال ساخت نسخه بازسازی‌شده قسمت اول Assassin’s Creed است که به‌عنوان بخشی از Season Pass بازی اساسین کرید میراژ در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. Season Pass این بازی شامل بسته الحاقی جذابی به نام Constantinople هم می‌شود که چند ماه پس از عرضه بازی منتشر می‌شود.

اطلاعات منتشرشده هنوز تائید نشده‌اند و یوبی سافت هنوز درباره این صحبت نکرده‌ است. البته که یوبی سافت در ۱۹ شهریور رویدادی را برای معرفی بازی‌های جدید خودش برگزار خواهد کرد. احتمالا اولین اطلاعات از قسمت جدید مجموعه اساسین کرید یا اساسین کرید میراژ هم در همین مراسم منتشر می‌شود.

به نظر شما اساسین کرید میراژ می‌تواند در لیست بهترین بازی های PS5 قرار بگیرد؟

4.8/5 - (6 امتیاز)

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا