فروش پلی استیشن ۵ به ۲۱٫۷ میلیون دستگاه رسید

سونی در گزارش مالی جدیدش به فروش پلی استیشن ۵ اشاره کرد. به گفته سونی تا امروز ۲۱٫۷ میلیون دستگاه پلی استیشن ۵ راهی بازار شده است. این آمار تا دهم تیرماه به دست آمده است.

افزایش فروش پلی استیشن ۵ در مقایسه با سال گذشته

سونی در طول سه ماه گذشته موفق شد نزدیک به ۲٫۴ میلیون دستگاه پلی استیشن ۵ راهی بازار کند. این شرکت ۰٫۱ میلیون بیشتر پلی استیشن ۵ در مقایسه با سال مالی گذشته راهی بازار کرده است.

سونی در ادامه گزارش مالی خود به این موضوع اشاره کرد که تعداد مشترکین پلی استیشن ۵ پلاس به ۴۷٫۳ میلیون رسیده است. این آمار جدید نشان از افزایش یک میلیون حق اشتراک در مقایسه با سال گذشته در همین بازه زمانی دارد.

گزارش مالی سونی تا پایان ۳۱ ژوئن ۲۰۲۲

فروش نرم‌افزاری پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ روی هم به ۴۷٫۱ میلیون نسخه رسیده که البته کاهش ۱۶٫۵ میلیون نسخه‌ای را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد. سال گذشته سونی به رکورد فروش نرم‌افزاری ۶۳٫۶ میلیون نسخه رسیده بود.

بهترین بازی های گودزیلا؛ ۱۰ بازی برای طرافداران محبوب‌ترین هیولای تاریخ
بیشتر بخوانید

در این میان مشخص شد که ۶٫۴ میلیون نسخه نرم‌افزار First Party به فروش رفته است که باز هم کاهش ۴٫۱ درصدی را در مقایسه با سال گذشته نشان می‌دهد. همچنین مشخص شد که ۷۹ درصد فروش نرم‌افزاری سونی به بازی‌های دیجیتالی مربوط است.

بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که برخی شایعات به احتمال معرفی پلی استیشن ۵ پرو اشاره می‌کنند.

5/5 - (6 امتیاز)
منبع
Gematsu

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا