همه آنچه که درباره بازی Red Dead Redemption 3 می‌دانیم + تریلر رد دد 3

مجموعه بازی‌های Red Dead Redemption از جمله‌ بازی‌های محبوب شرکت راک استار به شمار می‌روند که در طول سال‌های گذشته استانداردهای صنعت ویدیو گیم را جابه‌جا کرده‌اند. پس از بازی Red Dead Redemption 2 همه منتظر عرضه بازی Red Dead 3 هستند. بازی‌ای که البته هنوز نمی‌دانیم در حال ساخت است یا خیر. ماجراجویی که گیمرها در دنیای غرب وحشی داشته‌اند، مثال‌زدنی است و به همین دلیل خیلی‌ها منتظر عرضه بازی Red Dead Redemption 3 هستند.

گروه Van Der Linde و شخصیت‌هایی که با آن آشنا شدیم باعث شده‌اند که بتوانیم یکسری از بهترین بازی‌های تاریخ ویدیو گیم را تجربه کنیم. درحالی‌که روند ساخت بازی Red Dead Redemption 2 نزدیک به ۸ سال طول کشید، دوست داریم که زودتر اطلاعاتی از تاریخ انتشار بازی Red Dead 3  به‌دست بیاوریم. با این حال می‌دانیم که روند ساخت بازی GTA 6 رو به‌پایان است و بعید نیست که روند ساخت رد دد 3 در مرحله پیش‌تولید باشد. با این حال استودیوی راک‌استار هنوز اطلاعات رسمی درباره این بازی منتشر نکرده و نمی‌دانیم داستان بازی چیست و شخصیت‌های بازی چه کسانی خواهند بود. با این حال ما می‌خواهیم در این مطلب درباره بازی رد دد 3 صحبت کنیم.

ایا رد دد ۳ ساخته میشود ؟

بدون شک این بازی ساخته می‌شود. بعید به نظر می‌رسد که راک استار از محبوبیت این بازی به‌راحتی عبور کند و قسمت سومی از مجموعه رد دد نسازد. هر چه باشد شایعاتی درباره این بازی منتشر شده است.

بازی رد دد 3 پیش‌درآمدی برای یک پیش‌درآمد خواهد بود؟

بازی Red Dead 3

یکی از احتمالاتی که درباره بازی Red Dead Redemption 3 شنیده می‌شود این است که بازی Red Dead 3 به ماجراهای قبل از رد دد ۲ می‌پردازد. مدتی پیش Rob Wiethoff صداپیشه شخصیت جان مارستون در مصاحبه‌ای به این موضوع اشاره کرد که رد دد ۲ پایان دوره زمانی غرب وحشی بود. هر دنباله‌ای برای رد دد ۲ باعث می‌شود که بازی به دنیای مدرن وارد شود.

بازی Red Dead Redemption که در سال ۲۰۱۰ راهی بازار شد در سال ۱۹۱۱ رخ می‌داد. بازی Red Dead Redemption 2 هم پیش‌درآمد بازی اول بود در سال ۱۸۹۹ رخ می‌داد. حالا به نظر می‌رسد که بازی رد دد 3 قبل از سال ۱۸۹۹ رخ می‌دهد. به احتمال زیاد داستان رد دد ۳ به اوایل ماجراهای گروه Van Der Linde می‌پردازد.

آیا بازی Red Dead 3 به داستان جک مارستون می‌پردازد؟

درحالی‌که بعید به نظر می‌رسد که بازی رد دد 3 دنباله‌ای بر داستان رد دد ۲ در قرن ۲۰ میلادی باشد، این احتمال وجود دارد که داستان بازی به ماجراهای جک مارستون بپردازد. اگر بازی به دنیای مدرن وارد شود، باید با شخصیت‌های جدیدی روبه‌رو شویم و فضای بازی هم تغییرات بزرگی را شاهد خواهد بود. در آخر ماجراهای قسمت اول رد دد مشاهده کردیم که جک انتقام پدرش را می‌گیرد.

با این حال بعید نیست که ساخت رد دد 3 به سمت روایت داستان رستگاری جک پیش برود. ما جک را در دو بازی قبلی دیده بویدم. جک هم زندگی‌ای داشته که در آن از قانون فراری بوده است. آیا جک وارد یک گروه خلاف‌کار جدید می‌شود؟ آیا داستان بازی به بعد از جنگ جهانی اول می‌پردازد؟

آیا بازی Red Dead 3 به داستان داچ می‌پردازد؟

شخصیت داچ در بازی رد دد

این احتمال هم وجود دارد که بازی رد دد 3 به داستان داچ وندر لین بپردازد. اگر این اتفاق رخ بدهد، بازی به ماجرای قبل از رد دد ۲ می‌پردازد. خیلی‌ها دوست دارند که در رد دد ۳ داستان کاملی از زندگی داچ را مشاهده کنند. داچ چطور گروه وندر لین را تشکیل می‌دهد و چطوری با شخصیت‌های که آن‌ها را می‌شناسیم آشنا شد؟ البته خیلی‌ها هم می‌گویند که مجموعه رد دد به نسخه سوم با داستان داچ نیاز ندارد. چراکه در رد دد ۲ به خوبی با شخصیت داچ آشنا شدیم.

آیا Mac Callander شخصیت اصلی بازی Red Dead Redemption 3 خواهد بود؟

شخصیت Mac Callander در بازی رد دد

برخی از علاقه‌مندان به بازی ردد دد ۳ می‌گویند که قهرمان اصلی این بازی مک کلندر خواهد بود و داستان بازی تمرکز زیادی به قبل از ماجراهای رد دد ۲ دارد.  داستان مک کلندر با داستان شخصیت‌هایی مانند آرتور مرگان و مامور میلتون و عمو در ارتباط است.

اگر داستان بازی روی شخصیت کلندر تمرکز داشته باشد، می‌توانیم به زاویه‌های دیگر گروه وندر لین آشنا شویم.

این احتمال وجود دارد که بازی رد دد ۳ برای کنسول‌های نسل بعد راهی بازار شود. از آنجایی که هنوز GTA 6 عرضه نشده، بعید به نظر می‌رسد که رد دد ۳ برای ایکس باکس سری ایکس و اس و پلی استیشن ۵ عرضه شود. همچنین از آنجایی که روند ساخت رد دد ۲ هشت سال طول کشید، نباید منتظر عرضه رد دد ۳ برای کنسول‌‌های نسل فعلی باشیم.

تاریخ انتشار بازی Red Dead 3

will red dead redemption be cross platform have crossplay

این احتمال وجود دارد که بازی رد دد ۳ برای کنسول‌های نسل بعد راهی بازار شود. از آنجایی که هنوز GTA 6 عرضه نشده، بعید به نظر می‌رسد که رد دد ۳ برای ایکس باکس سری ایکس و اس و پلی استیشن ۵ عرضه شود. همچنین از آنجایی که روند ساخت رد دد ۲ هشت سال طول کشید، نباید منتظر عرضه رد دد ۳ برای کنسول‌‌های نسل فعلی باشیم.بسیاری از تحلیل گران می‌گویند که تاریخ انتشار بازی red dead 3 بعد از سال ۲۰۲۶ خواهد بود. در جواب این سوال که رد دد ۳ کی میاد باید بگوییم که این بازی احتمالا بعد از ۲۰۲۸ راهی بازار می‌شود.

 تریلر بازی Red Dead Redemption 3

از آنجایی که هنوز بازی رد دد ۳ معرفی نشده، تریلر رد دد 3 هم منتشر نشده است. هر زمان که این بازی معرفی شد، قطعا تریلر بازی Red Dead Redemption 3 هم منتشر خواهد شد. با این حال می‌توانید تریلر غیر رسمی رد دد ۳ را مشاهده کنید:

4.7/5 - (14 امتیاز)

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا