فروش رزیدنت اویل ۸ از ۶٫۱ میلیون نسخه عبور کرد

کپکام در گزارش مالی خود اعلام کرد که فروش رزیدنت اویل ۸ از ۶٫۱ میلیون نسخه عبور کرد. به گفته شرکت کپکام، فقط در چهار روز ابتدایی عرضه این بازی، سه میلیون نسخه فروش رفته است.

این فروش سریع باعث شد که رزیدنت اویل ۸ به سومین شماره این مجموعه تبدیل شود که به چنین رکوردی می‌رسد و با فروش بازی رزیدنت اویل ۲ در سال ۲۰۱۹ برابری کرد.

تا ماه جولای، فروش بازی رزیدنت اویل ۸ به ۴٫۵ میلیون نسخه رسید و تا ماه اکتبر هم فروش این بازی از پنج میلیون نسخه عبور کرد.

کپکام در گزارش مالی خود اعلام کرد که فروش کلی مجموعه رزیدنت اویل به ۱۲۵ میلیون نسخه رسیده است. اولین نسخه این مجموعه در سال ۱۹۹۶ توسط شینجی میکامی و توکورو فوجیما برای پلی استیشن ساخته شد.

باید به این موضوع اشاره کنیم که مجموعه پرفروش رزیدنت اویل، سوژه سریال جدیدی هم شده که قرار است توسط نتفلیکس پخش شود.

در ادامه گزارش مالی کپکام به فروش دیگر بازی‌های محبوب این شرکت هم اشاره شده است. مثلا، مشخص شد که فروش کلی مجموعه Street Fighter به ۴۷ میلیون نسخه رسیده است.

فروش مجموعه بازی‌های Mega Man هم از ۳۷ میلیون نسخه عبور کرده است. مجموعه Devil May Cry فروش ۲۵ میلیون نسخه‌ای را تجربه می‌کند و فروش مجموعه Dead Rising هم به ۱۵ میلیون نسخه رسید.

به گفته کپکام فروش مجموعه بازی‌های Monster Hunter هم از ۸۰ میلیون نسخه عبور کرده و بازی Monster Hunter Rise به‌تنهایی ۹ میلیون نسخه فروش داشته است.

چقدر از این مطلب خوشت اومد؟
منبع
VG247

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا