رابی کالترین بازیگر نقش روبیوس هاگرید در فیلم هری پاتر در گذشت

رابی کالترین (Robbie Coltrane) که طرفداران مجموعه فیلم‌های هری پاتر او را به واسطه ایفای نقش روبیوس هاگرید می‌شناختند، در سن ۷۲ سالگی در گذشت.

رابی کالترین بازیگر نقش روبیوس هاگرید

از دیگر پروژه‌هایی که رابی کالترین در آن حضور داشت می‌توانیم به فیلم‌های GoldenEye و World Is Not Enough از مجموعه جیمز باند اشاره کنیم.

بلیندا رایت وکیل کالترین خبر درگذشت این بازیگر دوست داشتنی را اعلام کرد. او در بیمارستانی در شهر فالکرک اسکاتلند از دنیا رفت.

رابی کالترین بازیگر نقش روبیوس هاگرید
رابی کالترین بازیگر نقش روبیوس هاگرید

بلیندا رایت گفت:

«او یکی از وفادارترین مشتری‌های من در طول ۴۰ سال گذشته بود و همچنین بازیگر فوق‌العاده‌ای بود. داشتن هوش بالا هم از دیگر ویژگی‌های رابی کالترین به شمار می‌رفت. من واقعا دل‌تنگ او می‌شوم.»

در پی درگذشت رابی کالترین بازیگر نقش روبیوس هاگرید ، دنیل ردکلیف بازیگر نقش هری پاتر هم در پیامی گفت:

«رابی یکی از بامزه‌ترین بازیگرانی بود که تاکنون دیده‌ام و در کودکی حسابی از دست او می‌خندیدم. به شکل خاص باید به خاطره‌ای از فیلم زندانی آزکابان اشاره کنم که او با جک‌هایش ما را می‌خنداند. من بسیار خوش‌شانس بودم که با او کار کردم و پس از شنیدن این خبر بسیار غمگین شدم. او بازیگری بسیار دوست‌داشتنی بود.»

نقش‌های مختلف رابی کالترین
نقش‌های مختلف رابی کالترین

اما واتسون دیگر بازیگر مجموعه هری پاتر هم گفت:

«رابی، اگر من به‌اندازه‌ای تو در فیلم‌ها به من مهربان بودی، مهربان شوم، قول می‌دهم که همیشه نامت را زنده نگه دارم. هیچ‌کسی به‌جز او نمی‌توانست نقش هاگرید را در این فیلم‌ها ایفا کند.»

جی کی رولینگ نویسنده مجموعه هرپاتر هم در توییتر گفت:

«من هیچ‌وقت کسی را به خوبی تو نمی‌شناختم. او استعدادی فوق‌العاده‌ بود. او یک ستاره کامل بود و من خیلی خوش‌شانس بودم که او را شناختم و با او کار کردم و با از دست کارهای او کلی خندیدم.»


جدیدترین اخبار فیلم و سریال را در مج‌هنگ دنبال کنید.

4.7/5 - (3 امتیاز)
منبع
ComicBook

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا