نسخه‌های ریمستر Red Dead Redemption و GTA 4 ساخته نمی‌شوند

با توجه به گزارش‌های منتشرشده، شرکت راک‌استار روند ساخت نسخه ریمستر Red Dead Redemption و GTA 4 را متوقف کرده تا تمرکز بیشتری روی ساخت قسمت جدید GTA داشته باشد. در این گزارش گفته شده که این تصمیم پس از عملکرد ضعیف Grand theft Auto: The Trilogy Definitive Edition گرفته شده است.

ریمستر Red Dead Redemption

ریمستر Red Dead Redemption و GTA 4 به‌ این‌ زودی‌ها ساخته نمی‌شود!

به گفته وب‌سایت کوتاکو، روند توسعه نسخه‌های ریمستر Red Dead Redemption و GTA 4 متوقف شده و تا چند سال دیگر خبری از این دو بازی نخواهد بود. سایت کوتاکو اعلام کرده که روند ساخت این بازی‌ها فعلا متوقف شده و احتمالا راک‌استار پس از عرضه GTA 6 ساخت این بازی‌ها را آغاز خواهد کرد.

راک‌استار چند وقت پیش روند ساخت قسمت جدید Grand Theft Auto را اعلام کرد. با این حال حتی طرفداران این بازی هم اعتقاد دارند که به این زودی‌ها خبری از این بازی نخواهد بود. قبلا گفته شده بود که Grand Theft Auto جدید یا همان GTA 6 تا سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ راهی بازار نمی‌شود. برخی گزارش‌ها به این موضوع اشاره می‌کنند که قسمت جدید GTA در ابتدا نقشه‌ای کوچک خواهد داشت و پس از انتشار، محیط‌های جدیدی به آن اضافه خواهد شد. این اتفاق باعث می‌شود که روند ساخت بازی طولانی نشود.

کیلین مورفی شخصیت منفی فار کرای ۷
بیشتر بخوانید

حتی حساب کاربری Tez هم در توییتر این خبر را تائید کرده و گفته این اطلاعات را از منابع داخلی راک‌استار به‌دست آورده است.

5/5 - (5 امتیاز)
منبع
IGN

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا