نیک فیوری را با ظاهر جدید در تریلر سریال Secret Invasion ببینید

نیک فیوری پس از اتفاقات فیلم Spider-Man: Far From Home  هنوز مخفی است و کسی از او خبر ندارد. در تریلر جدید سریال Secret Invasion هم این موضوع کاملا مشخص است. نیک فیوری از افراد کلیدی پشت پرده پروژه «انتقام‌جویان» بود که به نظر می‌رسد در سریال تهاجم مخفی خودش را برای جنگی جدید آماده می‌کند.

ساموئل ال. جکسون در نقش نیک فیوری در سریال Secret Invasion

در تریلر تهاجم مخفی تقریبا صحنه‌هایی را مشاهده می‌کنیم که قبلا هم در تریلر دیگری هم دیده بودیم. با این حال در تریلر سریال Secret Invasion مشخص می‌شود که غیبت نیک فیوری نظر خیلی‌ها را به خودش جلب کرده است. فیوری پس از بشکن تانوس که نیمی از جمعیت زمین را از بین برد، دیگر دیده نشد و به‌صورت مخفیانه زندگی می‌کرد. نبود فیوری باعث شده که یکسری هیولاها و دشمنان قدیمی دوباره به زمین حمله کنند. از جمله این دشمنان قدیمی می‌توانیم به Talos و Gravik اشاره کنیم.

تریلر سریال Secret Invasion

حمله Gravik به زمین باعث می‌شود که فیوری با دوستان قدیمی خودش مانند ماریا هیل ارتباط برقرار کند؛ اما موضوع جالب اینجاست که فیوری با انتقام‌جویان تماس نمی‌گیرد و از آن‌ها کمک نمی‌خواهد.

تریلر سریال Secret Invasion قسمت‌های بیشتری را به ما نشان نداد؛ اما ظاهرا با سریال جذابی مواجه خواهیم بود.

سریال Secret Invasion از ۳۱ خردادماه پخش می‌شود.

در ادامه می‌توانید تریلر سریال Secret Invasion را مشاهده کنید:


جدیدترین اخبار فیلم و سریال را در مج‌هنگ دنبال کنید.

4/5 - (7 امتیاز)
منبع
The Verge

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا