فیلم‌برداری فیلم بازگشت به سایلنت هیل چند ماه دیگر شروع می‌شود

به نظر می‌رسد که روند فیلم‌برداری دنباله فیلم سایلینت هیل به‌زودی شروع می‌شود. خبرهای منتشرشده به این موضوع اشاره می‌کنند که فیلم‌برداری دنباله فیلم سایلنت هیل در ماه آوریل شروع خواهد شد. این فیلم با نام Return to Silent Hill یا «بازگشت به سایلنت هیل» شناخته خواهد شد.

کارگردان فیلم بازگشت به سایلنت هیل کیست؟

دنبال فیلم سایلنت هیل توسط کریستف گان ساخته می‌شود که فیلم اول سایلنت هیل را هم کارگردانی کرده بود. حتی مشخص شده که جرمی ایروین که در فیلم War Horse بازی کرده بود و هانا امیلی اندرسون که در فیلم‌ Jigsaw بازی کرده بود در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

کریستف گان کارگردان فیلم بازگشت به سایلنت هیل
کریستف گان کارگردان فیلم بازگشت به سایلنت هیل

دنباله فیلم سایلنت هیل بر اساس بازی سایلنت هیل ۲ ساخته می‌شود. فیلم‌نامه هم توسط گان و گروهی از نویسندگان نوشته شده است. در مورد داستان فیلم گفته شده:

«فیلم داستان جیمز را روایت می‌کند. فردی که پس از از دست دادن عشق زندگی‌اش، به یک انسان شکست‌خورده تبدیل شده است؛ اما او نامه‌ای دریافت می‌کند که در آن به شهر سایلنت هیل دعوت شده تا به دنبال همسرش بگردد. او متوجه می‌شود که هم‌اکنون همسرش به یک شیطان تبدیل شده است. هرچقدر جیمز بیشتر در تاریکی فرو می‌رود، با ترس‌های آشنا و ناشناخته جدیدی مواجه می‌شود.»

تهیه‌کننده بازگشت به سایلنت هیل ویکتور هدیدا خواهد بود. فیلم‌برداری فیلم هم در ماه آوریل در آلمان و اروپای شرقی شروع می‌شود.

گان درباره این فیلم می‌گوید:

«فیلم بازگشت به سایلنت هیل یک داستان اساطیری از عشق عمق را نشان می‌دهد. کسی که حتی برای رفتن به جهنم آماده می‌شود تا عشق خود را نجات دهد. بسیار خوشحالم که با بازیگران بااستعداد می‌توانم این داستان را در قالب ترس و وحشت خلق کنم. این فیلم برای طرفداران بازی فوق‌العاده خواهد بود.»

مجموعه بازی‌های سایلنت هیل از جمله محبوب‌ترین بازی‌های ترسناک در طول سال‌های گذشته به شمار می‌روند. اولین نسخه از این مجموعه بازی‌ها سال ۱۹۹۹ میلادی عرضه شد و توانست سبک جدیدی را از بازی‌های ترسناک خلق کند. از روی این بازی‌ها، فیلم‌‌ها و کمیک‌های مختلفی هم ساخته شد. اولین فیلم سایلنت هیل در سال ۲۰۰۶ به کارگردانی گان اکران شد.

4.4/5 - (5 امتیاز)
منبع
GameSpot

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا