گیم پلی Star Wars Jedi: Survivor را ببینید

سایت IGN امروز گیم پلی Star Wars Jedi: Survivor را منتشر کرد. این سایت در قالب ویدیویی ۹ دقیقه‌ای به بخش‌های جذاب گیم پلی Star Wars Jedi: Survivor پرداخت. قسمت‌هایی که برای اولین بار به نمایش درآمدند.

سایت IGN در طول یک ماه آینده قصد دارد محتوای بیشتری را از بازی Star Wars Jedi: Survivor منتشر کند. این سایت در اولین قدم ۹ دقیقه گیم پلی Star Wars Jedi: Survivor را منتشر کرد. این گیم پلی مربوط به اوایل بازی می‌شود.

کال قهرمان اصلی بازی Star Wars Jedi: Survivor
کال قهرمان اصلی بازی Star Wars Jedi: Survivor

در ویدیوی گیم پلی Star Wars Jedi: Survivor متوجه می‌شوید که قهرمان بازی وارد سیاره‌ای به نام «کوبو» (Koboh) می‌شود. این سیاره را برای اولین بار است که در دنیای جنگ ستارگان می‌بینیم. قهرمان بازی پس از ماموریتی مخفی به این سیاره می‌آید تا کسی را پیدا کند که بتواند سفیه Mantis را تعمیر کند؛ سفینه‌ای که در بازی قبلی هم با آن به سیاره‌های مختلفی رفته بودیم.

صحنه‌ای از گیم پلی Star Wars Jedi: Survivor
صحنه‌ای از گیم پلی Star Wars Jedi: Survivor

بازی Star Wars Jedi: Survivor در تاریخ ۸ اردیبهشت‌ماه برای ایکس باکس سری ایکس و اس، پلی استیشن ۵ و کامپیوترهای شخصی عرضه شود. البته این بازی قبلا قرار بود اواخر سال ۱۴۰۱ راهی بازار شود که با تاخیر مواجه شد.

گیم پلی Star Wars Jedi: Survivor

در ادامه می‌توانید ویدیوی گیم پلی Star Wars Jedi: Survivor را مشاهده کنید:

4.3/5 - (3 امتیاز)
منبع
Gematsu

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا