ریبوت ترمیناتور به کارگردانی جیمز کامرون ساخته می‌شود؟

جیمز کامرون به‌تازگی به این موضوع اشاره کرد که او به ساخت بازسازی مجدد یا ریبوت ترمیناتور فکر کرده؛ اما هنوز هیچ تصمیم نهایی درباره این موضوع گرفته نشده است.

ریبوت ترمیناتور نهایی نشده است

کامرون در جریان پادکست SmartLess درباره هوش مصنوعی صحبت کرد که ایده اصلی فیلم ترمیناتور بود. او به این موضوع اشاره کرد که به فکر ساخت ریبوت ترمیناتور افتاده؛ اما هنوز درباره این موضوع تصمیمی نگرفته است. به گفته کامرون، او حتی از همین حالا می‌داند که چطور باید فیلم را کارگردانی کرد.

جیمز کامرون در کنار آرنولد شوارتزنگر
جیمز کامرون در کنار آرنولد شوارتزنگر

آخرین فیلم که کامرون از مجموعه ترمیناتور کارگردانی کرد، Terminator 2 Judgment Day نام داشت. او پس از این فیلم، در سه فیلم دیگری که به‌عنوان دنباله این مجموعه ساخته شدند حضور نداشت. با این حال، کامرون به‌عنوان تهیه‌کننده در فیلم Terminator Dark Fate حضور داشت.

فیلم Terminator Dark Fate به فروش ۲۵۰ میلیون دلاری در باکس آفیس کل دنیا دست پیدا کرد. البته ساخت فیلم هزینه ۱۸۵ میلیون دلاری داشت که باید به آن ۸۰ تا ۱۰۰ میلیون دلار هزینه تبلیغات را هم اضافه کرد.

پیش‌بینی‌ها به این موضوع اشاره می‌کردند که Terminator Dark Fate برای اینکه بتواند هزینه ساخت و تبلیغات را جبران کند باید به فروش ۴۵۰ میلیون دلاری می‌رسید.

4.3/5 - (3 امتیاز)
منبع
IGN

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا