فروش قسمت اول بازی The Last of Us پس از پخش سریال چند برابر شد

سریال لست اف اس در چند هفته گذشته حسابی سروصدا به راه انداخته و به موفقیت زیادی دست پیدا کرده است. این سریال نه‌تنها نظر منتقدان را به خود جلب کرد بلکه گیمرها هم از این سریال استقبال کردند. موفقیت این سریال باعث شد که فروش بازی The Last of Us هم چند برابر شود.

فروش بازی The Last of Us پس از پخش سریال

به گزارش سایت Games Industry  فروش بازی The Last of Us برای کنسول پلی استیشن ۵ پس از پخش سریال بیش از ۲۰۰ درصد افزایش پیدا کرده است. همچنین فروش بازی The Last of Us Remastered برای PS4 هم بیش از ۳۰۰ درصد زیاد شده است.

صحنه ای از سریال The Last of Us
صحنه ای از سریال The Last of Us

افزایش فروش بازی The Last of Us برای PS5 باعث شد که این بازی به بیستمین بازی پرفروش هفته گذشته UK تبدیل شود. نسخه PS4 این بازی هم در جایگاه ۳۲ قرار گرفت. هر دوی این بازی‌ها هفته گذشته جزو بازی‌های پرفروش هفته قرار نگرفته بودند.

در هفته گذشه بازی‌های Fire Emblem Engage ،FIFA 23 ،God of War Ragnarok ،Mario Kart 8 Deluxe و Call of Duty Modern Warfare 2 جزو پنج بازی پرفروش هفته قرار گرفته بودند.

اگر شما هم به این سریال علاقه دارید، می‌توانید نقد سریال Last of Us را مطالعه کنید. همان‌طور که گفتیم این بازی نظر رسانه‌ها و گیمرها را جلب کرده است.

4.2/5 - (4 امتیاز)
منبع
GameSpot

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا