ریمیک ویچر با آنریل انجین ۵ معرفی شد

استودیوی CD Projekt Red به همراه استودیوی بازی‌سازی Fool’s Theory، نسخه ریمیک ویچر را معرفی کرد. قسمت اول مجموعه بازی‌های ویچر که با نام The Witcher Remake شناخته می‌شود، با موتور بازی‌سازی Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد.

بر اساس اطلاعات منتشرشده، نسخه ریمیک ویچر در مراحل ابتدایی ساخت قرار دارد و استودیوی Fool’s Theory هم از اعضای سابق و حرفه‌ای CD Projekt Red تشکیل شده است. البته مشخص شده که استودیوی CD Projekt Red نظارت کاملی روی بازی خواهد داشت؛ اما آزادی عمل کامل به سازندگان بازی داده است.

ریمیک ویچر با آنریل انجین ۵ ساخته می‌شود

استودیوی CD Projekt Red قبلا اعلام کرده بود که در حال ساخت بازی جدیدی با اسم رمز Canis Majoris است. حالا مشخص شد که این بازی همان نسخه ریمیک ویچر خواهد بود.

سازندگان بازی درباره ریمیک ویچر می‌گویند:

«بازی The Witcher برای ما شروع همه‌چیز بود. جایی که استودیوی CD Projekt Red شروع شد. این اولین بازی‌ای بود که روی آن کار کردیم؛ به همین دلیل برای ما لحظه‌ای بسیار بزرگ بود. حالا می‌خواهیم به‌عقب برگردیم و آن بازی را برای گیمرهای جدید بازسازی کنیم تا تجربه بهتری کسب کنند. ما این بازی را با همکاری Fool’s Theory می‌سازیم که سابقه خوبی در ساخت بازی The Witcher دارد. آن‌ها به خوبی با این بازی آشنا هستند. در حال حاضر بازی در مراحل اولیه ساخت قرار دارد. به همین دلیل، مدت‌زمانی از این بازی خبری نخواهید شنید؛ اما می‌دانیم که این بازی ارزش صبر کردن را دارد.»

جدیدترین اخبار بازی را در مج‌هنگ دنبال کنید.

4.6/5 - (5 امتیاز)
منبع
Gematsu

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا