فیلم جدید جنگ ستارگان با حضور دیزی ریدلی ساخته می‌شود

امروز مشخص شد که فیلم جدید جنگ ستارگان با نقش اصلی «ری» (Rey) ساخته می‌شود. لازم به ذکر است که شخصیت ری را «دیزی ریدلی» بازی می‌کرد. اگر از جمله طرفداران فیلم‌های جنگ ستارگان باشید حتما می‌دانید که شخصیت ری در فیلم‌های Star Wars: The Force Awakens ،Star Wars: The Last Jedi و Star Wars: The Rise of Skywalker به‌عنوان قهرمان اصلی حضور داشت.

در مراسم Star Wars Celebration که در شهر لندن برگزار شد، مشخص شد که فیلم جدید جنگ ستارگان با حضور دیزی ریدلی در حال ساخت است. همچنین مشخص شده که اتفاقات این فیلم ۱۵ سال پس از Star Wars: The Rise of Skywalker رخ می‌دهد.

فیلم جدید جنگ ستارگان با کارگردان زن

فیلم جدید Star Wars توسط شرمین عبید چنائی ساخته و داستان فیلم هم توسط استیون نایت نوشته می‌شود. مشخص شده که ری در فیلم جدید قصد دارد نظام جدای را بازگرداند.

 شرمین عبید چنائی کارگردان فیلم جدید جنگ ستارگان

این پروژه از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چراکه کارگردان آن یک زن غیر آمریکایی است. درواقع کارگردان فیلم پاکستانی است که برای ساخت فیلم Saving Face و A Girl in the River: The Price of Forgiveness جایزه اسکار دریافت کرده بود. البته که شرمین عبید چنائی سریال Ms. Marvel را برای سرویس دیزنی پلاس ساخته بود.

موضوعی دیگری که بد نیست به آن اشاره کنیم این است که تایکا وایتیتی کارگردان Thor: Ragnarok هم روی فیلم‌های بعدی جنگ ستارگان کار می‌کند.

 شرمین عبید چنائی در کنار جیمز منگولد و دیو فیلونی در مراسم Star Wars Celebration

در مراسم Star Wars Celebration مشخص شد که جیمز منگولد کارگردان فیلم‌های Indiana Jones and the Dial of Destiny و Ford v Ferrari و Logan هم در حال ساخت فیلم دیگری از دنیای جنگ ستارگان است که داستان آن به قبل از جدای‌ها برمی‌گردد.

دیو فیلونی سازنده سریال The Mandalorian ،The Book of Boba Fett و Ahsoka هم روی فیلم دیگری کار می‌کند که روی New Republic تمرکز دارد.

اگر به بازی‌های جنگ ستارگان هم علاقه دارید، ویدیوی گیم پلی بازی Star Wars Jedi: Survivor را هم از دست ندهید.

4.2/5 - (5 امتیاز)
منبع
Variety

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا