یوونتوس در فیفا ۲۳ حضور دارد

امروز مشخص شد که یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های فوتبال جهان در فیفا ۲۳ حضور دارد. شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرد که در یک همکاری چندجانبه، باشگاه یوونتوس به بازی فیفا 23‌ اضافه شده است. این همکاری از تاریخ ۳۰ سپتامبر یا ۸ مهر شروع می‌شود. باشگاه یوونتوس تا سه سال پیش در اختیار شرکت کونامی و مجموعه بازی‌های Pro Evolution Soccer‌ قرار داشت.

یوونتوس در فیفا ۲۳ با آیتم‌های بیشتر!

در کنار اضافه شدن باشگاه یوونتوس در بازی فیفا ۲۳ مشخص شد که استفاده از استادیوم و لباس این تیم هم در انحصاری این بازی قرار دارد. حتی مشخص شد که همکاری الکترونیک آرتز با یوونتوس فراتز از این‌ها است. همکاری این شرکت‌ها شامل یکسری مسائل سبک زندگی و فرهنگی خارج از ورزش فوتبال است.

استادیوم باشگاه یوونتوس در بازی فیفا ۲۳
استادیوم یوونتوس در فیفا ۲۳

باید به این موضوع هم اشاره کنیم که پس از فیفا ۲۳ همکاری الکترونیک آرتز با فیفا به پایان می‌رسد. نسخه بعدی مجموعه بازی‌های فوتبال شرکت EA‌ با نام EA Sports FC‌ راهی بازار خواهد شد. حضور یوونتوس در بازی فیفا ۲۳ فراتر از قرارداد الکترونیک آرتز با فیفا است. این همکاری در سال‌های آینده هم ادامه خواهد داشت.

فیفا هم اعلام کرده که قصد دارد همکاری جدیدی را با استودیوهای بازی‌سازی مختلف شروع کند تا بازی‌های فوتبال مختلفی را با حق امتیاز عرضه کند. فیفا ادعا کرده که تنها بازی ورزشی و واقعی که از روی فوتبال ساخته خواهد شد، همان بازی‌ای خواهد بود که با نام FIFA منتشر می‌شود. همچنین مشخص شد که قسمت‌های بعدی مجموعه بازی‌های FIFA با نام‌های FIFA 25 ،FIFA 24 و FIFA 26‌ راهی بازار می‌شوند.

شرکت الکترونیک آرتز اولین تریلر رسمی فیفا ۲۳ را هفته گذشته منتشر کرد. مشخص شد که تمرکز این بازی روی فوتبال زنان و لیگ فوتبال بانوان کشورهای انگلیس و فرانسه است. کاور فیفا ۲۳ هم چنین چیزی را به خوبی نشان می‌دهد.

تریلر یوونتوس در فیفا ۲۳

تریلر حضور یوونتوس در فیفا ۲۳ را مشاهده کنید:

5/5 - (4 امتیاز)

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا